Dodana: 2 lipiec 2015 10:04

Zmodyfikowana: 2 lipiec 2015 10:04

Andrzej Modzelewski nowym dyrektorem MOSiR-u w Łomży

Od 1 lipca br. nowym dyrektorem Miejskiego Ośrodka Sportowego i Rekreacji w Łomży jest Andrzej Modzelewski. Dotychczasowy członek Rady Miejskiej i pracownik MOSiR zastąpił odchodzącego na emeryturę Sławomira Grygę.

Ilustracja do artykułu mosir.jpg

- Dokumenty Andrzeja Modzelewskiego zostały wnikliwie przeanalizowane przez specjalistów z zakresu prawa pracy z kancelarii prawnej, którzy jednoznacznie stwierdzili, że spełnia on wszystkie wymogi formalne. W mej opinii przedstawił także najlepszą koncepcję dalszego funkcjonowania MOSiR – oznajmił Mariusz Chrzanowski.

Andrzej Modzelewski ma 37 lat. Jest absolwentem studiów magisterskich na kierunku zarządzanie przedsiębiorstwem, Wydziału Zarządzania Politechniki Białostockiej. Ukończył także studia podyplomowe na Wydziale Prawa Uniwersytetu w Białymstoku, kierunek administracja publiczna.

Jest też byłym sportowcem, grał w piłkę nożną. Posiada uprawnienia trenerskie i sędziowskie w tej dyscyplinie sportu. Prowadził zajęcia sportowe z dziećmi i dorosłymi. Jest współzałożycielem młodzieżowego ŁKS Łomża. Współzakładał również oraz sprawował funkcję prezesa w Gminnym Klubie Sportowym Łomża. W przeszłości organizował też liczne imprezy sportowo-rekreacyjne i akcje charytatywne.

Od 2010 r. nieprzerwanie pełnił funkcję radnego Miasta, od ponad roku pracował w MOSiR, gdzie odpowiadał za marketing . Teraz samodzielnie będzie zarządzał ośrodkiem. 

facebook