Dodana: 20 wrzesień 2019 09:03

Zmodyfikowana: 20 wrzesień 2019 09:03

VI Wschodni Kongres Gospodarczy – zarejestruj się!

Już po raz szósty stolica województwa podlaskiego będzie gospodarzem Wschodniego Kongresu Gospodarczego. To największe w tej część Polski przedsięwzięcie o charakterze gospodarczym gromadzi od lat ponad 1500 uczestników, czym wpisuje się w kalendarz najważniejszych wydarzeń dotyczących ekonomii w Polsce.

Ilustracja do artykułu Bez nazwy.png

Organizacja tegorocznego „Wschodniego Kongresu Gospodarczego – Białystok 2019” jest okazją do zaprezentowania najaktualniejszych danych dotyczących potencjału gospodarczego oraz sformułowania najważniejszych zagadnień i postulatów nie tylko naszego województwa, lecz także całego Makroregionu Polski Wschodniej, także w kontekście współpracy transgranicznej.

Tegoroczna edycja kongresu, tak jak poprzednie, odbywać się będzie w budynku Opery i Filharmonii Podlaskiej – Europejskiego Centrum Sztuki w Białymstoku. Wszystkich zainteresowanych uczestnictwem zachęcamy do zarezerwowania terminu – 25-26 września 2019 r. przypominając jednocześnie, że w wydarzeniu mogą uczestniczyć jedynie osoby zarejestrowane. Zapraszamy Państwa do rejestracji pod linkiem: 

http://www.wschodnikongres.eu/pl/

Rejestracja trwa do 20 września br. (piątek) do godz. 12.00.

 

facebook