Dodana: 31 lipiec 2019 10:21

Zmodyfikowana: 31 lipiec 2019 10:21

TOP Pracodawca Polski Wschodniej 2019 - ostatnie dni na zgłoszenia

Tylko do 5 sierpnia można zgłosić się do prestiżowego konkursu "TOP Pracodawca Polski Wschodniej", w którym redakcja PulsHR.pl oraz Grupa PTWP, organizator Wschodniego Kongresu Gospodarczego, nagrodzą najlepszych pracodawców z województw podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Ilustracja do artykułu 538x0.png

Celem konkursu jest wyłonienie grona dziesięciu wyróżniających się pracodawców - firm z pięciu wschodnich województw naszego kraju - którzy łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy i dobrą strategią human resources.

Chcemy, by w gronie laureatów znalazły się firmy nowocześnie zarządzane, stawiające na innowacyjność, znaczące w swoich branżach. Wśród kryteriów oceny ważną rolę zajmują też naturalnie wysokie standardy relacji między menedżerami, pracownikami i otoczeniem społecznym.

Poprzednie edycje konkursu TOP Pracodawca Polski Wschodniej dowiodły, że przy udziale doborowego grona partnerów i dzięki organizacyjno-medialnemu wsparciu Wschodniego Kongresu Gospodarczego nasz projekt stał się platformą promocji przedsiębiorstw, łączących sukces biznesowy z aktywną i odpowiedzialną obecnością na rynku pracy.

Zgłoszenia należy przesyłać do 5 sierpnia 2019 r. na adres wskazany w regulaminie. Wyróżnienia zostaną wręczone podczas VI Wschodniego Kongresu Gospodarczego, który odbędzie się w Białymstoku w dniach 25-26 września 2019 r.

Więcej informacji o konkursie, kryteria oceny, zasady zgłoszeń oraz regulamin znajdują się na stronie.

 

mat.org.

facebook