Dodana: 31 lipiec 2019 09:00

Zmodyfikowana: 31 lipiec 2019 09:00

To już ostatnie dni na zgłoszenia w prestiżowym konkursie "TOP Inwestycje Polski Wschodniej"

Najciekawsze, prorozwojowe i najważniejsze dla mieszkańców inwestycje z terenu województw podlaskiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego można zgłaszać do 5 sierpnia br. Do udziału w konkursie TOP Inwestycje Polski zachęcają PortalSamorzadowy.pl oraz Grupa PTWP, organizator Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku.

Ilustracja do artykułu 538x0 (1).jpg

Konkurs ma za zadanie wskazanie inwestycji samorządów i ich spółek, a także inwestycji infrastrukturalnych i biznesowych, których efekt jest ważny dla regionu i jego mieszkańców.

Do udziału można zgłaszać zarówno inwestycje komunalne, jak też prywatne oraz dotyczące infrastruktury drogowej lub kolejowej. Ważne jest, aby były one zrealizowane w roku 2018, bądź zrealizowane w połowie na dzień 30 czerwca 2019 r. Tradycyjnie laureatów konkursu poznamy podczas uroczystej gali w trakcie Wschodniego Kongresu Gospodarczego (25-26 września 2019 r., Białystok).

Zgłoszenia należy przesyłać do 5 sierpnia 2019 r. na adres wskazany w regulaminie. W pierwszej połowie sierpnia 2019 r. powstanie lista nominowanych inwestycji, która zostanie opublikowana w serwisie PortalSamorzadowy.pl.

Więcej informacji o konkursie oraz regulamin dostępne są na stronie.

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook