Dodana: 11 styczeń 2019 15:21

Zmodyfikowana: 11 styczeń 2019 15:21

Spotkania informacyjne na temat najnowszych zmian podatkowych

Najważniejszym zmianom m.in. w podatku dochodowym i podatku VAT, będą poświęcone spotkania informacyjne organizowane w najbliższym czasie przez podlaskie urzędy skarbowe

Ilustracja do artykułu kas-logo.jpg

Przed nami kolejna kampania rozliczania się z podatku dochodowego od osób fizycznych. W związku z tym, że w tym roku zarówno podatników, jak i pracodawców czekają zmiany i nowe usługi, podlaska Krajowa Administracja Skarbowa organizuje spotkania informacyjne, w trakcie których pracownicy urzędów skarbowych udzielą informacji odnośnie najnowszych zmian.        

Poniżej harmonogram i szczegóły dotyczące spotkań, które odbędą się w najbliższym tygodniu. 

Urząd Skarbowy w Suwałkach 15 stycznia 2019 r. o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Sejnach organizuje spotkanie, które będzie poświęcone najważniejszym zmianom w podatkach dochodowych, w podatku VAT, rozliczeniu rocznemu w podatku dochodowym od osób fizycznych oraz elektronicznej formie składania dokumentów podatkowych. 

Urząd Skarbowy w Kolnie zaprasza do swojej siedziby 15 stycznia 2019 r. w godz. 9.00 – 14.00 na dyżur podatkowy, w trakcie którego pracownicy urzędu udzielą informacji o rozliczeniu rocznym w podatku dochodowym od osób fizycznych i odpowiedzą na pytania dotyczące nowych obowiązków podatkowych płatników.

Urząd Skarbowy w Sokółce organizuje 16 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 (sala konferencyjna) spotkanie na temat nowych zasad przesyłania informacji o dochodach przez płatników oraz elektronicznego rozliczania się z PIT.

17 stycznia 2019 r. o godz. 11.00 Urząd Skarbowy w Siemiatyczach zaprasza do swojej siedziby na spotkanie odnośnie zmian w zakresie rozliczeń podatku dochodowego od osób fizycznych za 2018 rok oraz obowiązków podatkowych kół gospodyń wiejskich.

Urząd Skarbowy w Zambrowie 17 stycznia 2019 r. o godz. 9.00 (sala konferencyjna) organizuje spotkanie poświęcone najważniejszym zmianom w podatkach dochodowych, w podatku VAT, rozliczeniu rocznemu w podatku dochodowym od osób fizycznych oraz elektronicznej formie składania dokumentów podatkowych.

Urząd Skarbowy w Mońkach zaprasza do swojej siedziby 18 stycznia 2019 r. o godz. 10.00 na spotkanie na temat najnowszych zmian w PIT dla płatników.

Za: Izba Administracji Skarbowej w BIałymstoku

facebook