Dodana: 20 listopad 2019 09:58

Zmodyfikowana: 20 listopad 2019 09:58

Białostocka firma z tradycjami poszukuje pracowników

Przeszło 70 lat tradycji, doskonałe warunki płacy i pracy, możliwość zdobycia awansu i doświadczenia w branży spożywczej – to tylko niektóre atuty, jakie swoim pracownikom oferują Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A. w Białymstoku, największy producent mąk dla piekarni na Podlasiu.

Ilustracja do artykułu PZZ S.A poszukuje pracowników.jpg

W związku z szybkim rozwojem firma poszukuje kolejnych pracowników i oferuje im profesjonalne szkolenie.

Jesteśmy zakładem, który produkuje doskonale znane w polskich domach mąki żytnie, pszenne, płatki owsiane i jęczmienne, kasze jęczmienną i gryczaną. Przez cały czas udoskonalamy nasz park maszynowy, ale też inwestujemy w pracowników, oferując im atrakcyjne warunki pracy – mówi Sylwia Majewicz, prezes Podlaskich Zakładów Zbożowych w Białymstoku.

Aktualnie poszukiwana jest osoba do pracy w magazynie, która będzie dopowiadać za obsługę linii pakującej. Mile widziany jest również pracownik przy załadunku, odpowiedzialny za działania związane z obsługą urządzeń i linii zasypowych oraz pracownik odpowiedzialny za monitoring i obsługę specjalistycznych urządzeń produkcyjnych.

Liczymy na ludzi ceniących sobie dobrą atmosferę oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.Brak doświadczenia nie będzie tu żadną przeszkodą, ponieważ osoby, które pozytywnie przejdą rekrutację, zostaną profesjonalnie przeszkolone. Zapewniamy umowę o pracę, płatne nadgodziny, premię i możliwość rozwoju! – dodaje Sylwia Majewicz.

Osoby chętne mogą dzwonić pod te numery: 607 268 410, 667 672 716 w godzinach: 8:00-15:00.

CV można przesłać na poniższe adresy:

k.kulikowski@pzz.bialystok.pl
w.borkowska@pzz.bialystok.pl

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook