Dodana: 13 marzec 2018 14:28

Zmodyfikowana: 13 marzec 2018 14:28

Białystok. Nauka pływania - nowe rozwiązania w BOSiR

Białostocki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza białostoczan na naukę pływania i doskonalenia swoich umiejętności. Uczestnicy ostatnich przed wakacjami zajęć na miejskich pływalniach, będą mieli pierwszeństwo przy zapisach na nowy rok szkolny. To nowe rozwiązanie w ofercie BOSiR.

Ilustracja do artykułu 0x0.jpg

W grupowych naukach pływania, organizowanych przez BOSiR, może uczestniczyć ponad 1 tys. 240 osób. Na Pływalni Sportowej przy ul. Włókienniczej przygotowanych jest 285 miejsc na brodziku i ok. 330 na dużym basenie. Na Pływalni Rodzinnej przy ul. Stromej – prawie 200 na brodziku i 210 na dużym basenie. Na Pływalni Kameralnej przy ul. Mazowieckiej – ok. 215. Zapisać się na zajęcia można niemal przez cały rok, jeśli tylko jest miejsce w wybranej grupie.

 

Obecnie trwają przedostatnie cykle kursów nauki i doskonalenia pływania, które są przede wszystkim kontynuacją zajęć rozpoczętych jesienią. Na Pływalni Sportowej już między 16 a 28 marca (w zależności od grupy szkoleniowej) rozpoczną się zajęcia ostatniego w tym roku szkolnym cyklu. Wolnych miejsc w grupach nie brakuje ani na brodziku, ani na dużym basenie. Dodatkowo na brodziku BOSiR organizuje dwie nowe grupy dla początkujących, adresowane do dzieci w wieku 6-9 lat. Zapisy przyjmowane są osobiście w kasie pływalni przy ul. Włókienniczej 4 i pod nr tel. 85 652 6987.

 

Zarówno osoby, które wiosną będą kontynuować lekcje na basenie, jak i nowi pływacy, zyskają pierwszeństwo przy zapisach na nowy rok szkolny 2018/2019. Na zajęcia jesienne będą mogli zapisywać się prawdopodobnie już 25 czerwca. To nowe rozwiązanie w ofercie BOSiR, które daje możliwość zapewnienia sobie miejsca w grupie szkoleniowej.

 

Na Pływalni Rodzinnej (nr tel. 85 662 8703) i Kameralnej (nr tel. 85 742 1707) jeszcze przez kilka tygodni trwają zajęcia przedostatniego cyklu, na które również można się zapisać.

 

– Z pływalni BOSiR mogą korzystać zarówno klienci indywidualni, jak też grupy zorganizowane – przypomina zastępca prezydenta Rafał Rudnicki. – Oferujemy także usługi doświadczonej kadry ratowniczej i instruktorskiej. Nasze obiekty są atrakcyjne, zadbane i bezpieczne. Zapraszamy.

 

Szczegółowe informacje o kursach pływania, m.in. harmonogramy, znajdują się na stronie www.miejskoaktywni.pl .

facebook