Dodana: 25 sierpień 2017 14:16

Zmodyfikowana: 27 sierpień 2017 08:12

Rozpoczęło się głosowanie w plebiscycie Top Pracodawcy Polski Wschodniej 2017

Pięć podlaskich firm: ChM, Suempol, Malow, Torpol oraz Spółdzielnia Mleczarska Mlekpol znalazły się w finale konkursu Top Pracodawca Polski Wschodniej 2017. Plebiscyt będzie miał swój finał podczas IV Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku (27-28 września 2017 r.).

Ilustracja do artykułu top-pracodawca.jpg

Grupa PTWP oraz redakcja serwisu PulsHR.pl po raz kolejny wyłonią dziesięciu wyróżniających się pracodawców z Polski Wschodniej, którzy łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą na rynku pracy. W tym roku głosować na najlepiej zarządzane, innowacyjne i dbające o relacje ze społecznościami lokalnymi firmy mogą także internauci.

Adams; Celsa Huta Ostrowiec; ChM, Elektrownia Połaniec, Enea; Fibrain; G2A.com; Indykpol; Inglot; JMP Flowers; Kazar; Malow; Man Bus; Mastermedia; Mlekpol; ML System; Polskie Składy Budowlane; Pratt & Whitney; „Przemysłówka”; Serwistal; Sipma; Suempol; Śnieżka; Verano; Wójcik Meble; Torpol; Zakłady Metalowe Erko – wśród tych firm znajduje się dziesięciu najlepszych pracodawców w Polsce Wschodniej. 

Nominacji i wskazań do konkursu Top Pracodawcy Polski Wschodniej 2017 dokonały władze samorządowe pięciu województw: lubelskiego, podlaskiego, podkarpackiego, warmińsko-mazurskiego i świętokrzyskiego, marszałkowie i prezydenci miast wojewódzkich, a także przedstawiciele organizacji realizujących politykę gospodarczą poprzez pozyskiwanie inwestorów i rozwój przedsiębiorczości.

– Po raz kolejny chcemy docenić nowoczesne, stawiające na innowacyjność zarządzanie, promować wysokie standardy relacji między menedżerami, pracownikami i otoczeniem społecznym, w którym zgłoszone do plebiscytu przedsiębiorstwa działają. Zapraszamy internautów do włączenia się w głosowanie na pozytywnie wyróżniających się pracodawców – mówi Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, inicjator i organizator Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku.

Głosować można do 19 września br. poprzez stronę PulsHR.pl:

http://www.pulshr.pl/serwis/top-pracodawca-polski-wschodniej/. 
Każdy z biorących udział w konkursie pracodawców może dostawać głosy „za” lub „przeciw”. Laureaci uhonorowani zostaną podczas IV Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku, który w tym roku odbędzie się w dniach 27-28 września. 

 

Organizatorem plebiscytu, wspólnie z Grupą PTWP, jest redakcja magazynu PulsHR.

facebook