Dodana: 13 wrzesień 2018 14:09

Zmodyfikowana: 13 wrzesień 2018 14:14

Przed nami V edycja Wschodniego Kongresu Gospodarczego – czas na rejestrację

Już po raz piąty Białystok przez dwa jesienne dni stanie się gospodarczą stolica Polski. V edycja Wschodniego Kongresu Gospodarczego odbędzie się w dniach 3-4 października 2018 roku, w budynku Opery i Filharmonii Podlaskiej, Europejskim Centrum Sztuki w Białymstoku. Głównym Organizatorem jest Grupa PTWP, a Współorganizatorem województwo podlaskie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji.

Ilustracja do artykułu wkg-35.jpg

Wschodni Kongres Gospodarczy jest aktualnie największą debatą gospodarczą o Makroregionie Polski Wschodniej, która zdążyła już na trwałe wpisać się w kalendarz największych wydarzeń realizowanych w Polsce na rzecz rozwoju potencjału gospodarczego regionów. Sukces czterech poprzednich edycji WKG, wielkie zainteresowanie środowisk biznesowych i samorządowych, relacje najważniejszych mediów oraz wypracowane podczas paneli diagnozy i opinie są bardzo dobrą prognozą dla tegorocznego, jubileuszowego spotkania.

Zgromadzone w minionych edycjach opinie i prognozy zostaną skonfrontowane z nowymi, planowanymi rozwiązaniami gospodarczymi dla kraju i Polski Wschodniej oraz z zachodzącymi zmianami w Unii Europejskiej. Agenda obejmuje w tym roku szerokie spektrum tematów – od niełatwych relacji między UE a wschodem Europy, poprzez zagadnienia współpracy międzynarodowej, eksportu i ekspansji gospodarczej, po przemiany związane z cyfryzacją.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wzięcia udziału w tym wydarzeniu. Rejestracja, aktualna agenda oraz szczegółowe informacje związane z V WKG znaleźć można  pod adresem: http://www.wschodnikongres.eu/pl/

facebook