Dodana: 24 luty 2020 10:58

Zmodyfikowana: 25 luty 2020 09:16

Już 10 marca kolejne spotkanie w ramach kampanii społecznej „Promocja zdrowego stylu życia w prewencji chorób cywilizacyjnych”

Tym razem głównym tematem konferencji będą emocjonalne problemy młodych ludzi i to, w jaki sposób można im zaradzić. Gościem spotkania będzie specjalistka terapii uzależnień Joanna Szmurło. Organizatorami wydarzenia są Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Podlaska Rada Działalności Pożytku Publicznego i Politechnika Białostocka.

Ilustracja do artykułu Kampania zdrowotna-2.jpg

Joanna Szmurło Dyrektor Ośrodka Terapeutycznego Revenu poprowadzi wykład „Wprowadzenie w świat emocji, szacunku, wartości. Jak radzić sobie z problemami, gdzie szukać pomocy”. Spotkanie odbędzie się 10.03. 2020 r. w godz. 12:00 do 13:30 w Auli Dużej na Wydziale Elektrycznym Politechniki Białostockiej, ul. Wiejska 45 D.

- Wartość przekazanej wiedzy, mam nadzieję, zwróci uwagę na problemy młodych ludzi – podkreśla Wiesława Burnos, Członek Zarządu Województwa Podlaskiego i Ambasadorka kampanii.  

Cykl konferencji dotyczących zdrowia to element kampanii społecznej „Promocja zdrowego stylu życia w prewencji chorób cywilizacyjnych”. Kampania cieszy się coraz większym zainteresowaniem wśród mieszkańców województwa.
Pierwsze inauguracyjne spotkanie odbyło się w środę (20.11) w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, który wraz z Podlaską Radą Działalności Pożytku Publicznego jest organizatorem wydarzenia.


oprac. Aneta Kursa
fot. archiwum Wrót Podlasia

facebook