Dodana: 26 maj 2015 13:57

Zmodyfikowana: 26 maj 2015 13:57

Możesz znacznie więcej! Ruszyła rekrutacja do największej organizacji studenckiej

Na początku maja ruszyła ogólnopolska rekrutacja do organizacji studenckiej AIESEC. W ramach programu członkowskiego Future Leaders studenci mają możliwość rozwoju osobistego i profesjonalnego oraz działalności w międzynarodowym środowisku aktywnych, młodych ludzi.

Dzięki programowi Future Leaders młodzi ludzie mają szansę wybrać to, co jest dla nich najbardziej interesujące i w czym chcą się rozwijać. Brzmi interesująco? Sama wiedza i praktyka to jednak nie wszystko. Future Leaders to przede wszystkim praca zespołowa i umiejętności przywódcze, konferencje narodowe i międzynarodowe, udział w szkoleniach oraz nauka języków obcych. To także rozwój w kierunku przedsiębiorczości, zarządzania sobą w czasie oraz praca na projektach.

W programie Future Leaders AIESEC daje możliwość rozwoju w 3 obszarach:

• Social Enterpreneurs – umożliwia poznanie ludzi z innych krajów oraz rozwój z zakresu Human Resources. Polega na przeprowadzaniu międzynarodowych projektów społeczno-edukacyjnych.

• Marketing – umożliwia zdobycie doświadczenia i rozwój w obszarze marketingu i Public Relations. Osoby działające w takich projektach mogą realizować kampanie promocyjne oraz mieć kontakt z lokalnymi mediami.
• Business Sales – umożliwia zdobycie umiejętności negocjacji, sprzedaży czy autoprezentacji. Uczestnicy programu mają ciągły kontakt z lokalnym środowiskiem biznesu i poznają w praktyce, czym jest społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstwa.

Dzięki międzynarodowemu charakterowi AIESEC, członkowie organizacji mają okazję poznać dziesiątki młodych ludzi z najbardziej egzotycznych miejsc świata.

- To właśnie ludzie są według mnie największym atutem AIESEC - mówi Jan Romanowski, członke organizacji. - Ludzie, którzy chcą się rozwijać, a także z własnej woli pomagają rozwijać się innym. Kiedyś unikałem wyzwań, nie chciałem ich podejmować – jest to bardzo wygodne, bo przecież podczas działania można ponieść porażkę. Jednak przy takim sposobie myślenia sukces też jest poza naszym zasięgiem. Jest to jedna z najważniejszych rzeczy, których do tej pory się nauczyłem. Przebywając wśród ludzi, którzy wiedzą, że porażki są tak samo ważne (o ile nie ważniejsze), jak sukcesy, i którzy przeżywali już podobne problemy i rozterki, podejmowanie wyzwań jest znacznie łatwiejsze - podkreśla. Janek jest w organizacji dopiero od marca br., a już zdecydował się na podjęcie dalszych kroków - aplikował na pozycję koordynatora edukacyjnego projektu Kids Speak, skierowanego do przedszkoli.

Historia Janka oraz innych osób działających w AIESEC znajduje się na stronie http://aiesec.com.pl/bialystok.

Future Leaders to dobra okazja, by już w czasie studiów rozwinąć swój potencjał i zacząć zdobywać przydatne doświadczenia i umiejętności, które z pewnością będą wartoscią dodaną w CV. Więcej informacji o organizacji znajdziesz na http://aiesec.pl/futureleaders/ oraz na Facebooku: https://pl-pl.facebook.com/aiesec.bialystok. Organizacja jest otwarta dla studentów wszystkich uczelni i kierunków.

Rekrutacja trwa do 28 maja 2015 r.

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook