Dodana: 24 luty 2017 15:11

Zmodyfikowana: 24 luty 2017 15:11

Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert w sferze ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego

Ostateczne wyniki otwartego konkursu ofert w sferze ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego na 2017 r. Zarząd Województwa Podlaskiego na posiedzeniu w dniu 21 lutego 2017 r. podjął uchwałę w sprawie udzielenia dotacji z budżetu województwa na wsparcie realizacji w 2017 roku zadań publicznych należących do Województwa Podlaskiego w sferze ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego.

Poniżej znajduje się Załącznik do Uchwały Nr 194/2549/2017 z dnia 21 lutego 2017 r. w sprawie udzielenia dotacji z budżetu województwa na wsparcie realizacji w 2017 roku zadań publicznych należących do Województwa Podlaskiego w sferze ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego  –  Lista rankingowa ofert z propozycją kwoty dofinansowania w konkursach na realizację zadań.

ZAŁĄCZNIK – Uchwała

ZAŁĄCZNIK – Lista rankingowa

W celu zawarcia stosownej umowy należy zaktualizować odblokowaną w systemie witkac.pl ofertę, odpowiednio do otrzymanej dotacji. Aktualizacji podlega:

- opis realizacji zadania,

- harmonogram,

- kosztorys realizacji zadania.

Po wprowadzeniu zmian, należy ponownie złożyć ofertę, klikając na hasło „Złóż ofertę”. Gdy umowa zostanie sporządzona, zostaną Państwo poinformowani o możliwości jej podpisania.

Szczegółowe informacje można uzyskać w Departamencie Ochrony Środowiska u Pani Renaty Łapińskiej (renata.lapinska@wrotapodlasia.pl), nr tel. 85 66 54 414.

 

 

facebook