Dodana: 12 styczeń 2011 09:55

Zmodyfikowana: 12 styczeń 2011 09:55

Stypendyści 2010

Stypendia półroczne na 2010 rok w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony dóbr kultury.

Stypendia przyznaje się następującym osobom:

Janowi Edwardowi Korotkiewiczowi - na realizację programu: Usystematyzowanie ikonograficzne rezydencji na Podlasiu, wykonanie dokumentacji fotograficznej, następnie wykonanie rysunków, w efekcie, czego powstanie wystawa pt. ”Rezydencje Podlasia”.

Dawidowi Zarzyckiemu na realizację programu: Kształcenie i doskonalenie warsztatu artystycznego(fortepian, klawesyn, organy) w oparciu o realizowane w trakcie stypendium kursy mistrzowskie, aktywną działalność koncertową, nagrania.

Katarzynie Siewko na realizację programu: Przygotowanie spektaklu opartego na baśni H.CH. Andersena pt.:” Brzydkie kaczątko” w języku angielskim.

Jędrzejowi Wojnarowi na realizację programu: Przygotowanie wystawy fotograficznej ukazującej dynamizm Podlasia zarówno pod względem kulturalnym jak i gospodarczym oraz stworzenie interaktywnego serwisu internetowego stanowiącego platformę do dyskusji na tematy poruszane w projekcie.

Beacie Hyży - Czołpińskiej na realizacje programu: Przygotowanie profesjonalnego scenariusza pełnometrażowego filmu fabularnego dla dzieci, którego akcja rozgrywa się na Podlasiu.

facebook