Dodana: 2 sierpień 2021 15:23

Zmodyfikowana: 2 sierpień 2021 15:23

Plejada gwiazd na koncercie w Augustowie

Niezapomniane przeboje oraz niezwykła atmosfera – tak w skrócie podsumować można niedzielny (01.08) koncert w Augustowie w ramach Wakacyjnej Trasy Dwójki. Po raz kolejny partnerem przedsięwzięcia było Województwo Podlaskie. W wydarzeniu wziął udział marszałek Artur Kosicki.

Ilustracja do artykułu _TR65315.jpg

Widowni w augustowskim amfiteatrze towarzyszyli widzowie telewizyjnej „Dwójki”, na antenie której transmitowano koncert. Na scenie wystąpiły gwiazdy polskiej i światowej sceny muzycznej, m.in. Edyta Górniak, Kombi, Sound'n'Grace, Piękni i Młodzi i Oceana.

- To był wspaniały, pełen rozmachu koncert, z czego, jako partner przedsięwzięcia, jesteśmy dumni – mówił marszałek Artur Kosicki. – Cieszymy się też, że cała Polska mogła uczestniczyć w tym wyjątkowym wydarzeniu muzycznym i podziwiać przy okazji uroki Augustowa. Podlaskie ma ogromne walory, m.in. turystyczne. Warto, żeby wiedział o tym cały kraj.

Wakacyjna trasa Dwójki pod hasłem: Lato, muzyka, zabawa, to największa trasa koncertowa tego roku. Na scenach plenerowych w całym kraju występują znani artyści ze swoimi największymi przebojami. Impreza, transmitowana na żywo w TVP 2, każdorazowo gromadzi mnóstwo ludzi - i na widowni, i przed ekranami telewizorów.

Augustowski przystanek na Wakacyjnej Trasie Dwójki to szósty koncert z planowanych dziesięciu. Występy gwiazd w amfiteatrze położonym nad malowniczym Jeziorem Necko, można obejrzeć na stronie www.vod.tvp.pl.

Paulina Tołcz
red.: Małgorzata Sawicka
fot.: Kamil Timoszuk

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook