Dodana: 15 maj 2020 09:45

Zmodyfikowana: 15 maj 2020 09:45

Bezpłatne warsztaty online w PIK

Podlaski Instytut Kultury w Białymstoku zaprasza animatorów kultury i edukatorów z województwa podlaskiego na cykl bezpłatnych warsztatów online organizowanych w ramach programu Bardzo Młoda Kultura.

Ilustracja do artykułu warsztaty online.png

Jak przenieść działania animacyjne w przestrzeń wirtualną? Z jakich narzędzi skorzystać, żeby utrzymać relacje ze swoimi użytkownikami? Czy są możliwe działania teatralne online? Odpowiedzi na te i na wiele innych pytań, wykreowanych przez nową rzeczywistość, będzie można poznać w trakcie szkoleń i spotkań internetowych proponowanych przez PIK. Warsztaty skierowane są przede wszystkim do animatorów i nauczycieli, ale nie tylko – także do wszystkich osób zajmujących się edukacją kulturową, współpracujących z dziećmi i młodzieżą w regionie.

 

Warsztaty  poprowadzą uznani animatorzy i trenerzy z całej Polski. Zaplanowanych jest aż 11 spotkań, podczas których przeszkolonych zostanie blisko 350 osób. To szansa dla podlaskich edukatorów i ludzi kultury na podniesienie swoich kompetencji, wymianę doświadczeń oraz podzielenie się wiedzą i umiejętnościami, ale również wątpliwościami.

 

Opisy i daty warsztatów, a także regulamin i formularze zgłoszeniowe znajdują się na stronie https://pikpodlaskie.pl/bmk-warsztaty . Warto się spieszyć, bo liczba miejsc na poszczególne spotkania jest ograniczona, a decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Program Bardzo Młoda Kultura – województwo podlaskie finansowany jest ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura 2019–2021.

źródło: Podlaski Instytut Kultury


 

  

facebook