Dodana: 14 styczeń 2019 10:31

Zmodyfikowana: 14 styczeń 2019 10:34

Opera i Filharmonia Podlaska poszukuje odtwórców głównej roli dziecięcej do nowej bajki muzycznej „Księga dżungli”

Na przesłuchania, we wtorek 15 stycznia 2019 roku OiFP zaprasza chłopców w wieku od 9 do 11 lat. Od kandydatów oczekiwana jest umiejętność śpiewania i odważnego podawania tekstu. Każdy z zainteresowanych powinien przygotować jeden fragment tekstu oraz dwie piosenki. Premiera „Księgi dżungli” w OiFP zaplanowana jest na kwiecień 2019 r.

Ilustracja do artykułu microphone-626618_960_720.jpg

Materiały do castingu dostępne są na stronie internetowej opery:  

https://www.oifp.eu/o-nas/ogloszenia-i-przesluchania/casting-do-spektaklu-ksiega-dzungli/ 

Reżyserem spektaklu jest Jakub Szydłowski, który na scenie OiFP przygotował bajki muzyczne „Brzydki Kaczorek” i „Adonis ma gościa” oraz musical „Doktor Żywago”. Autorem muzyki jest Jakub Lubowicz.  

Termin castingu: 15.01.2019, godz. 18:00 (Sala kameralna, ul. Podleśna 2, Białystok).  

Zgłoszenia powinny być przygotowane i wysyłane przez opiekunów prawnych kandydatów.
Prosimy o nadsyłanie ich na adres przesluchania@oifp.eu  do 10 stycznia 2019 do godz. 12.00.  

Informujemy o nagrywaniu przesłuchań (rejestracji obrazu i dźwięku), na co kandydat wyraża automatycznie zgodę przesyłając dokumenty do naboru.

 

Do zgłoszenia należy dołączyć poniższe oświadczenie Kandydata: 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie aplikacyjnej przez Operę i Filharmonię Podlaską – Europejskie Centrum Sztuki w Białymstoku 15-406 Białystok ul. Odeska 1, w celu przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego, w którym uczestniczę oraz wyrażam zgodę na rejestrację obrazu i dźwięku mojej prezentacji przez ww. podmiot podczas przesłuchań. 

Brak złożenia przez kandydata powyższego oświadczenia skutkować będzie pominięciem przez Operę takiego zgłoszenia w przedmiotowym procesie rekrutacji.

 

źródło: rzecznik OiFP
fot.pixabay

 

facebook