Dodana: 5 listopad 2019 11:57

Zmodyfikowana: 5 listopad 2019 11:57

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza na spotkanie autorskie w ramach cyklu „Środy Literackie”

W najbliższą środę, 6 listopada br. o godz. 17.00 gościem Książnicy będzie Michał „Cira” Ciruk – raper, twórca rysunków i obrazów, poeta. Współtwórca zespołów Panorama Paru Faktów i Fama Familia, prowadzi także solową działalność artystyczną. Absolwent anglistyki, okazjonalnie rapuje także w języku angielskim, współtwórca audycji HOT87,7FM w Radiu Akadera.

Ilustracja do artykułu ikona.jpg

W jego dotychczasowym dorobku znajdują się m. in. albumy: „Zapracowany Obibok 2” „Plastikowy Kosmos”, „ Głodni z Natury”, „Niewidzialny Celebryta” oraz „Pocztówki z miasta B.”  (I i II część), zawierające utwory ukazujące charakterystyczne miejsca Białegostoku, przywołujące znane postaci oraz fragmenty historii tego miasta.

(źródło: akadera.bialystok.pl/, www.bialystok.pl/)

Spotkanie z Michałem Cirukiem „Cirą” odbędzie się 6 listopada 2019 r. o godz. 17.00 na VI piętrze siedziby głównej Książnicy Podlaskiej im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14 A). Wstęp wolny.

za: Książnica Podlaska

facebook