Dodana: 1 lipiec 2021 10:29

Zmodyfikowana: 1 lipiec 2021 10:29

Czytelnia Letnia Książnicy Podlaskiej – zaczytaj się z widokiem

Szukasz klimatycznego miejsca, w którym mógłbyś spokojnie oddać się lekturze? Przyjdź do Czytelni Letniej Książnicy Podlaskiej i zaczytaj się wśród zieleni, z pięknym widokiem na stolicę Podlasia.

Kobieta przed czytelnią

Książnica Podlaska im. Łukasza Górnickiego w Białymstoku zaprasza do odwiedzenia Czytelni Letniej, znajdującej się na tarasie widokowym, na szóstym piętrze budynku głównego biblioteki (ul. Marii Skłodowskiej-Curie 14A). Można przyjść z własną książką lub wypożyczyć lekturę na miejscu. W czytelni można też korzystać z własnego laptopa (bezpłatne wi-fi, dostęp do prądu).

10 pierwszych czytelników, którzy odwiedzą Czytelnię Letnią, otrzyma tomik „ś” Teresy Radziewicz, wydany przez Książnicę Podlaską i nagrodzony Orfeuszem Mazurskim za najlepszy tom poetycki roku 2020, przyznawany autorowi z Warmii, Mazur lub Podlasia.

Na czytelników, którzy odwiedzą czytelnię w lipcu, czekają kolejne nagrody. Szczegółowe informacje znajdują się w mediach społecznościowych Książnicy Podlaskiej.

Obowiązuje wcześniejsza rezerwacja miejsc (w Czytelni Ogólnej - II piętro, telefonicznie nr 85 67-67-225 lub e-mailowo: czytelnia@ksiaznicapodlaska.pl).

źródło: Książnica Podlaska
oprac.: Edyta Chodakowska-Kieżel

 

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook