Dodana: 13 marzec 2018 13:47

Zmodyfikowana: 13 marzec 2018 13:47

Koncert Ani Dąbrowskiej w Operze i Filharmonii Podlaskiej

„The Best Of” to kolejne, wyjątkowe wydawnictwo Ani Dąbrowskiej, które wokalistka promować będzie w Białymstoku podczas piątkowego koncertu na dużej scenie Opery i Filharmonii. Kompilacja największych przebojów to piętnaście utworów, pokazujących pełen przekrój i ewolucję muzycznego stylu artystki.

Ilustracja do artykułu aniadabrowska_thebestof.jpg

"The Best Of" Ani Dąbrowskiej

Piątek 16 III 2018  |  godz. 19:00

Duża Scena OiFP, ul. Odeska 1

Listę utworów na „The Best Of” otwierają single z jej avant-popowego, delikatnie elektronicznego debiutu. Znajdziemy na niej także wszystkie przeboje z okresu fascynacji stylem retro – akustyczne, nawiązujące do polskiej muzyki lat 60. i 70. piosenki z „Kilku historii na ten sam temat”, nieco bardziej eklektyczne, zagłębiające się raz w estetykę lat 50. („Nigdy więcej nie tańcz ze mną”), raz w epokę disco („W spodniach czy w sukience”) utwory z jej trzeciego albumu, a także „Bang Bang” z albumu „Ania Movie” z filmowymi piosenkami. Nie zabrakło także utworów z dwóch płyt, na których Ania zwróciła się w kierunku współczesnego popu – bardziej alternatywnej, słodko-gorzkiej „Bawię się świetnie” oraz przebojowej, podwójnie platynowej „Dla naiwnych marzycieli”. Na płytę trafiły również dwa ostatnie radiowe hity, czyli filmowy „Porady na zdrady (Dreszcze)” oraz „Nieprawda” w remixie Gromieego. 

Płytę „The Best Of” promuje najnowszy singiel Ani Dąbrowskiej zatytułowany „Z Tobą nie umiem wygrać”. Jest to zupełnie nowy, nigdzie wcześniej niepublikowany utwór, taneczny i wpadający w ucho już od pierwszych dźwięków.

facebook