Dodana: 18 styczeń 2019 12:36

Zmodyfikowana: 18 styczeń 2019 12:36

Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku uzyskał dofinansowanie z Programu Polska-Białoruś-Ukraina

W związku pojawieniem się wolnych środków finansowych Wspólny Komitet Monitorujący Programu podjął decyzję o przyznaniu dofinansowania na realizację dwóch projektów z listy rezerwowej w ramach Celu Tematycznego Bezpieczeństwo. Jednym z beneficjentów jest Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku.

Ilustracja do artykułu _1110244.JPG

Dofinansowanie otrzymały:

  1. Projekt PIMReC (PBU1/0754/16), w którym beneficjentem wiodącym jest Przykarpacki Uniwersytet Narodowy im. Wasyla Stefanyka w Iwano-Frankiwsku ma na celu budowanie ścisłej współpracy polskich i ukraińskich służb ratowniczych dla poprawy bezpieczeństwa turystyki górskiej.

  2. Projekt CardioMed (PBU1/0268/16), w którym beneficjentem wiodącym jest Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Zespolony im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku, dotyczy poprawy jakości życia mieszkańców regionu białostockiego i mińskiego poprzez ułatwienie dostępu do opieki zdrowotnej w zakresie diagnostyki i leczenia chorób sercowo-naczyniowych oraz opieki pooperacyjnej.

Za:  https://www.pbu2020.eu/pl/news/873 
fot. śniadecja.pl 

 

 

facebook