Dodana: 28 listopad 2018 09:21

Zmodyfikowana: 28 listopad 2018 09:23

Wspieranie transferu wiedzy, innowacji, technologii i komercjalizacji wyników B+R w przedsiębiorstwach oraz rozwój działalności B+R w przedsiębiorstwach – spotkanie informacyjne

Główny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich wraz z Instytucją Zarządzającą Regionalnym Programem Operacyjnym Województwa Podlaskiego na lata 2014-2020 (IZ RPOWP) - Biuro Innowacyjności Przedsiębiorstw zapraszają na spotkanie informacyjne dotyczące naboru wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Poddziałanie 1.2.1 Wspieranie transferu wiedzy, innowacji, technologii i komercjalizacji wyników B+R w przedsiębiorstwach oraz rozwój działalności B+R w przedsiębiorstwach.

Ilustracja do artykułu 0x0 (1).jpg

Termin rejestracji:

od 23-11-2018, godz. 00.00

do 05-12-2018, godz. 14.00

Spotkanie odbędzie się 10 grudnia 2018 roku (poniedziałek), w godz. 10.00 – 13.00 w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego, ul. Poleska 89, sala 318 (III piętro). Prosimy o wcześniejsze przesyłanie pytań, zagadnień, niejasności dotyczących regulaminu konkursu jak i Generatora Wniosków Aplikacyjnych. Odpowiedzi na przesłane zapytania będą udzielane podczas spotkania.
Pytania i  zagadnienia można wpisać w pole „Komentarz” w formularzu rejestracyjnym lub przesłać na adres edyta.kiezel@wrotapodlasia.pl .

 

Dla kogo

Spotkanie informacyjne skierowane jest do potencjalnych beneficjentów w ramach naboru wniosków do Poddziałania 1.2.1 Wspieranie transferu wiedzy, innowacji, technologii i komercjalizacji wyników B+R w przedsiębiorstwach oraz rozwój działalności B+R w przedsiębiorstwach.

W ramach konkursu uprawnione do aplikowania są: przedsiębiorstwa – bez względu na status: mikro-, małe, średnie, duże; konsorcja przedsiębiorstw z udziałem mikro-, małych, średnich, dużych przedsiębiorstw; konsorcja przemysłowo-naukowe, w szczególności z udziałem: jednostek naukowych, jednostek naukowo-badawczych, instytucji otoczenia biznesu.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

 

Więcej informacji znajduje się TUTAJ

facebook