Dodana: 5 czerwiec 2018 13:37

Zmodyfikowana: 5 czerwiec 2018 13:37

Rewitalizacja w województwie podlaskim – co osiągnęliśmy, co przed nami? Konferencja podsumowująca projekt

„Rewitalizacja w województwie podlaskim – co osiągnęliśmy, co przed nami?” - konferencja podsumowująca projekt realizowany przez Samorząd Województwa Podlaskiego i Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju odbędzie się 7 czerwca 2018 r., w godz. 10:00 – 18:00 w Muzeum Motoryzacji i Techniki w Białymstoku, przy ul. Węglowej 8 w Białymstoku.

Ilustracja do artykułu muzeum.jpg

Celem konferencji jest podsumowanie, trwającego ponad dwa lata, projektu realizowanego przez Samorząd Województwa Podlaskiego i Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, w ramach którego podlaskie gminy otrzymały wsparcie na przygotowanie i aktualizację programów rewitalizacji. Spotkanie będzie doskonałą okazją do wymiany doświadczeń, dobrych praktyk oraz dyskusji na temat możliwości i kierunków rozwoju rewitalizacji w przyszłości.

Konferencja jest skierowana przede wszystkim do przedstawicieli samorządów: gmin miejskich, miejsko-wiejskich i wiejskich naszego regionu, zaangażowanych w działania rewitalizacyjne. Wezmą w niej udział również przedstawiciele Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju oraz eksperci w tej dziedzinie. W ramach konferencji zaplanowane są też warsztaty dla pracowników odpowiedzialnych za wdrażanie programów rewitalizacji, które pokażą, że rewitalizacja to szansa na gospodarczy rozwój regionu.

fot. Muzeum na Węglowej

Pliki do pobrania

facebook