Dodana: 27 czerwiec 2019 11:40

Zmodyfikowana: 27 czerwiec 2019 11:40

Program Interreg V-A Litwa-Polska zatrudni Menedżera Projektu

Wspólny Sekretariat Techniczny, Instytucja ustanowiona przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych Republiki Litewskiej do realizacji Programu Interreg V-A Litwa – Polska ogłosiła nabór na stanowisko Menedżera Projektu (biegłego w języku angielskim i polskim).

Ilustracja do artykułu interreg_Lietuva-Polska_PL_CMYK.jpg

Oferowana jest możliwość pracy w Wilnie, w młodym, rozwijającym się międzynarodowym zespole i konkurencyjne wynagrodzenie.

 

Jest to stanowisko pełnoetatowe (40 godzin tygodniowo) z trzymiesięcznym okresem próbnym. Szczegółowe wymagania dotyczące stanowiska i opisu zadań znajdują się TUTAJ.  


Termin składania wniosków w języku angielskim (w tym życiorys i list motywacyjny) upływa 11 lipca 2019  r. (najpóźniej w tym dniu wniosek musi dotrzeć do Wspólnego Sekretariatu Technicznego w Wilnie).

Procedura składania dokumentów:
 
Wypełnij swoje CV EUROPASS i list motywacyjny (oba dokumenty w języku angielskim) tutaj: https: //europass.cedefop.europa.eu/editors/lt/cv/close i wyślij dokumenty w formacie pdf na adresinfo@vilniusjts.eu do 11 lipca 2019 r. Rozmowy kwalifikacyjne zaplanowano na 17-18 lipca w Warszawie. Zostaną zaproszeni wstępnie wybrani kandydaci.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z Kierownikiem działu programów Interreg Wspólnego Sekretariatu Technicznego Živilė Marcinkevičienė: e-mailzivile.marcinkeviciene@vilniusjts.eu   lub telefon +370 5 261 0558.

 

 

Za: http://lietuva-polska.eu/en/news/programme_looks_for_project_manager_3.html

 

facebook