Dodana: 7 styczeń 2020 11:25

Zmodyfikowana: 7 styczeń 2020 11:25

O Strategii na spotkaniu w Grajewie

W środę, 8 stycznia br. w Starostwie Powiatowym w Grajewie przy ul. Strażackiej 6B odbędzie się spotkanie konsultacyjne na temat projektu Strategii Rozwoju Województwa Podlaskiego 2030. Początek spotkania o godz. 10.00.

Ilustracja do artykułu Spotkanie z radnymi sejmiku dot. strategii woj. Podlaskiego.jpg

Na spotkaniu przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego zapoznają uczestników z głównymi założeniami dokumentu, kierunkami i celami rozwoju, jakie zostały uwzględnione w projekcie. Odpowiedzą również na wszelkie pytania i sugestie uczestników spotkania.

Termin spotkania to zarazem ostatni dzień konsultacji projektu Strategii, która jest najważniejszym dokumentem dotyczącym polityki regionalnej w naszym województwie. Jeszcze tylko do 8 stycznia aktywny jest formularz na stronie strategia.wrotapodlasia.pl, poprzez który można przysyłać swoje uwagi i opinie do projektu Strategii.

Formularz można wypełnić on-line lub też skorzystać z pliku w formacie Word. Po wypełnieniu plik można przesłać na adres: konsultacje2030@wrotapodlasia.pl lub przesłać pocztą tradycyjną na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego
Departament Rozwoju Regionalnego
Poleska 89
15-874 Białystok

Link do strony o Strategii.

blm

 

facebook