Dodana: 9 listopad 2018 13:32

Zmodyfikowana: 9 listopad 2018 13:33

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne NCBR dla firm

Już 13 listopada w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym w Białymstoku eksperci Narodowego Centrum Badań i Rozwoju przedstawią ofertę wsparcia ze środków Programu Inteligentny Rozwój (POIR) dla rozwoju biznesu. Eksperci zaprezentują możliwości uzyskania dotacji na działania, które pozwolą firmie na wprowadzenie nowatorskich rozwiązań w prowadzonej działalności lub udoskonalenie już istniejących produktów lub usług.

Ilustracja do artykułu home-office-2452806_960_720.jpg

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, NCBR wprowadził proste zasady ubiegania się o dofinansowanie w konkursach PIOR, m.in. znacząco ograniczając formalności i skracając czas oceny wniosków. Podczas spotkań eksperci NCBR zaprezentują nie tylko ofertę dofinansowań i ogólne zasady udziału w konkursach, ale przedstawią na konkretnych przykładach, jak korzystać ze wsparcia z Programu Inteligentny Rozwój. Odpowiedzą także na wszelkie nurtujące Cię pytania!

Spotkanie rozpoczyna się o 10:00 w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Żurawiej 71.

Wydarzenie jest całkowicie bezpłatne, wymagana jest jedynie rejestracja poprzez formularz online dostępny na https://www.ncbrdlafirm.pl/spotkanie-w-bialymstoku2/

Fot.: pixabay.com

facebook