Dodana: 9 wrzesień 2021 11:54

Zmodyfikowana: 9 wrzesień 2021 11:54

Kolejne edycje studiów podyplomowych i szkoleń na Wydziale Informatyki Politechniki Białostockiej

Nowa normalność sprawiła, że branża internetowa rozwija się jak nigdy dotąd. E-Commerce, Sztuczna Inteligencja, User Experience Design i Technologie związane z branżą IT. Wszystkie kierunki związane z technologiami, internetem, programowaniem mają coraz większe znaczenie na rynku pracy. Firmy uczą się jak prowadzić działania w Internecie, zwracają większą uwagę na user experience i strategię. Wiedzę o nowych mediach i tzw. „digitalu” powinien zdobywać dziś prawie każdy.

kable i świecące na zielono diody

Oferta studiów podyplomowych i szkoleń Wydziału Informatyki Politechniki Białostockiej pozwala nie tylko zdobywać nowe kompetencje, ale też pomaga odnaleźć się na zmieniającym się ciągle rynku pracy. Także takie, które pozwalają łagodniej wejść w branżę IT, jak Tester Oprogramowania, czy bardziej wymagające jak Data Science czy JavaScript Developer.  

Więcej informacji o studiach, możliwościach i źródłach dofinansowania można znaleźć na tej stronie.

Menadżer E-Commerce | NOWOŚĆ
Nauczymy Cię jak realizować nowe projekty w handlu elektronicznym lub transformować istniejące biznesy i przenosić je do Internetu. Po zakończeniu studiów będziesz w stanie samodzielnie przygotować strategię rynkową dla sklepu internetowego i koordynować działania związane z jego uruchomieniem oraz działaniem.

infografika przedstawiająca Menadżer E-Commerce

Tester Oprogramowania | NOWOŚĆ
Specjalność związana z testowaniem oprogramowania to jeden z najprostszych sposobów wejścia w branżę IT. Na początek poznajesz pojęcia związane z produkcją i całym procesem tego jak powstaje oprogramowanie i dlaczego procesy zapewnienia jakości są ważne. Na kolejnym etapie nauczysz się metod, które mają pomóc w podniesieniu jakości oprogramowania. A na koniec wprowadzimy Cię delikatnie w świat języka JavaScript, żebyś mógł łatwiej automatyzować zadania testerskie.

Marketing Internetowy | VIII Edycja
Jesteś przedsiębiorcą, freelancerem, pasjonatem? Chcesz poznać współczesne trendy i narzędzia Internetu? Nauczyć się jak odnaleźć się wśród kampanii, SEO, social media i content marketingu? Dla kogo studia? Dla kadry kierowniczej i specjalistów działu ds. marketingu online; właścicieli małych i średnich firm, freelancerów, pasjonatów, blogerów.

Data Science - Developer / Analityk danych| VI Edycja
Naszym wyróżnikiem są dwie specjalności. Developer to silny nacisk na Sieci Neuronowe i Deep Learning oraz Pythona. Analityk danych to język R (i jego biblioteki), SQL i API. Współpraca z firmami przy tworzeniu planu i prowadzeniu zajęć to największa wartość. Po co nam Data Scientist? To już kwalifikacje także managerskie.

Bezpieczeństwo systemów i sieci komputerowych| VI Edycja
Z roku na rok kwestie cyberbezpieczeństwa są coraz ważniejsze dla firm. To pewne, że koszty usuwania szkód wyrządzonych przez ataki cyberterrorystów będą rosnąć w coraz szybszym tempie. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia partnerów studia są idealnym sposobem na wejście w świat tajników bezpieczeństwa Internetu.

Projektowanie User Experience i Analityka internetowa | V Edycja
Unikalne połączenie UX design z analityką internetową. W dzisiejszych czasach projektowanie UX to nie tylko strony internetowe i aplikacje mobilne. Przejdziemy cały proces, od momentu analizy wymagań klienta, przez projekt, po analizę zachowania użytkowników i optymalizację zastosowanych rozwiązań.

infografika Projektowanie User Experience i Analityka internetowa

JavaScript Developer | IV Edycja
Celem kierunku jest to, aby absolwent studiów podyplomowych był przygotowany do podjęcia pracy na stanowiskach określanych na rynku jako JavaScript Junior Developer. Słuchacz kształci się w oparciu o praktyczne przykłady oraz doświadczenie kadry dydaktycznej.

Front-End Development | VIII Edycja
Celem kształcenia jest skupienie się na zagadnieniach dotyczących wykorzystania standardów HTML5/CSS3 i JavaScript oraz wytycznych User Experience i Responsive Web Design w ich budowie.

źródło: Politechnika Białostocka
oprac.: Paulina Dulewicz
fot.: UMWP

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook