Dodana: 5 lipiec 2021 13:33

Zmodyfikowana: 7 lipiec 2021 11:33

Rozpoczyna się nabór na misję do Dubaju

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego zaprasza przedsiębiorców do wzięcia udziału w misji gospodarczej. Odbędzie się ona w dniach 18-22 października 2021 r. w Dubaju podczas Wystawy Światowej EXPO 2020.

Po prawej mapa województwa. Po lewej informacje o Podlaskiem.

- Do udziału w misji zapraszamy przedsiębiorców z sektora mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa podlaskiego od co najmniej 12 miesięcy. Misja stanowi część projektu „Promocja gospodarcza województwa podlaskiego pn. Podlaskie – naturalna droga rozwoju”, realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego. Celem Zarządu Województwa Podlaskiego jest zaprezentowanie potencjału gospodarczego i inwestycyjnego regionu partnerom z całego świata – powiedział marszałek Artur Kosicki.

Szansa na ekspansję międzynarodową

Misja gospodarcza obejmuje udział w podlaskim seminarium biznesowym, które odbędzie się 20 października 2021 r. na terenie Pawilonu Polski, z udziałem przedsiębiorców z województwa oraz przedstawicieli korporacji prowadzących działalność na Półwyspie Arabskim. Podczas misji zorganizowane zostaną również indywidulane spotkania match-makingowe z zagranicznymi partnerami biznesowymi. UMWP zapewnia kartę wstępu upoważniającą do wejścia na Wystawę Światową EXPO 2020, zaproszenie na lunch i kolację biznesową, pokrywa także koszty przelotu, zakwaterowania oraz przejazdów w Dubaju.

- To wyjątkowa okazja dla podlaskich firm na pozyskanie partnerów działających na rynkach krajów Rady Współpracy Zatoki (GCC). Obserwujemy rosnące zainteresowanie regionalnych przedsiębiorców tą częścią świata, dlatego postanowiliśmy udzielić im wsparcia w nawiązaniu i rozwijaniu relacji biznesowych z partnerami zagranicznymi. Dubaj w ostatnim czasie stał się jednym z globalnych hubów biznesowych, a zaprezentowanie możliwości podlaskich firm podczas EXPO to niepowtarzalna szansa ekspansji na skalę międzynarodową. Przedsiębiorcy, którzy wezmą udział w misji, przejdą wcześniej szkolenie z zakresu komunikacji międzykulturowej w prowadzeniu biznesu na rynkach arabskich mówił Mariusz Dąbrowski, dyrektor Biura Obsługi Inwestorów i Promocji Gospodarczej UMWP.

Zgłoszenia do 16 lipca 2021 r.

Rekrutacja na udział w misji gospodarczej oraz podlaskim seminarium biznesowym w Dubaju rozpoczęła się w piątek, 2 lipca 2021 r. i potrwa do 16 lipca 2021 r., do godz. 15:30 (decyduje data wpływu zgłoszenia). Na zainteresowane firmy czekają cztery miejsca. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 2 sierpnia 2021 r.

Więcej na stronie investinpodlaskie.pl

źródło: Biuro Obsługi Inwestorów i Promocji Gospodarczej UMWP
red.: Barbara Likowska-Matys

Logo serwisu Twitter Logo serwisu Facebook