Dodana: 24 kwiecień 2016 12:22

Zmodyfikowana: 24 kwiecień 2016 23:11

Wybierz swoją Podlaską Markę. W niedzielę ostatni dzień głosowania

Pośród 18 tegorocznych kandydatur do Podlaskiej Marki, tylko jeden ma szansę na wyróżnienie przyznane bezpośrednio przez mieszkańców. Głosowanie na Podlaską Markę Konsumentów trwa tylko do niedzieli. Wyniki głosowania poznamy 25 maja w trakcie uroczystej gali w Operze i Filharmonii Podlaskiej.

Ilustracja do artykułu pmr-01.jpg

Przez ostatnie dwa tygodnie na Wrotach Podlasia przedstawialiśmy wszystkich kandydatów do tytułu. Z ostatnich szacunkowych danych ujawnionych przez Departament Promocji i Współpracy z Zagranicą UMWP (to oni odpowiadają za organizację konkursu) wynika, że największą popularnością internautów cieszy się, z ponad 1100 głosami, Robot Edukacyjny Photon. 300 głosów mniej ma Mleko UHT Łaciate Mlekpol,  natomiast ostatni na podium uplasował się Rajd Szlakiem 10. Pułku ułanów Litewskich z 1939 roku (513 głosów).

– To jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów w naszym województwie. Zakładamy, że ta nagroda jest miarą powodzenia firm, produktów ale i symbolem sukcesu. A że tak jest, świadczy choćby to, że do konkursu w całej jego historii przystąpiło ponad tysiąc produktów i wydarzeń – podkreślał w czasie ogłaszania kandydatów do tytułu Jerzy Leszczyński, Marszałek Województwa Podlaskiego. – Sukces Podlaskiej Marki wynika z tego, że cały czas staramy się, żeby znaleźć taką formułę, która pozwoli najlepsze produkty, najlepsze firmy jak najlepiej promować. Stąd też i tegoroczna edycja to nowe zasady zgłoszone przez Podlaską Radę Przedsiębiorczości, ale i konsumentów i mieszkańców. 

Głosowanie na Podlaską Markę Konsumentów odbywa się na stronie www.podlaskamarka.pl. Jest tam opublikowana lista pretendentów do tytułu. Po wskazaniu swojego faworyta, należy podać numer telefonu komórkowego, na który zostanie wysłana bezpłatna wiadomość z kodem weryfikującym, który należy następnie wprowadzić na stronie, potwierdzając swój wybór. W tym momencie głos zostanie uznany za ważny.

TUTAJ możesz zagłosować.

Warto zagłosować nie tylko po to, by poprzeć swojego faworyta. Można też wygrać atrakcyjne nagrody. Wśród wszystkich głosujących rozlosowane zostaną m.in.: Zegarek sportowy Garmin Forerunner 220 HR, tablet 10″ Apple NEW iPad Air 2 16GB Gold, aparat kompaktowy Canon PowerShot SX610 HS, aparat kompaktowy Canon PowerShot SX60 HS.

facebook