Dodana: 3 październik 2017 18:12

Zmodyfikowana: 3 październik 2017 18:12

Jesienne metamorfozy w Białostockim Centrum Onkologii

To wspólna akcja Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku i Białostockiego Centrum Onkologii. W ciągu października, raz w tygodniu pacjentów szpitala onkologicznego będą odwiedzać uczniowie ZDZ oferując im porady dotyczące pielęgnacji i stylizacji włosów, a także doboru makijażu. Można też liczyć na nową fryzurę i elegancki makijaż. Pierwsze spotkanie adeptów fryzjerstwa i wizażu z pacjentami BCO odbyło się 3 października. Będą kolejne.

Ilustracja do artykułu Bez tytułu.png

 - Chcemy, by pacjenci mogli choć na chwilę zapomnieć o walce z nierównym przeciwnikiem i zadbali także o swoje zewnętrzne piękno – podkreśla  rzecznik prasowy BCO Monika Mróz - Nawiązaliśmy współpracę z Zakładem  Doskonalenia Zawodowego w Białymstoku  i w ramach tej współpracy uczniowie klas III i IV raz w tygodniu przez cały październik będą dbać o naszych pacjentów oferując im modelowanie i stylizację włosów, porady dotyczące pielęgnacji włosów i skóry głowy, strzyżenie damskie i męskie, a także makijaż dzienny.

Metamorfozy” spotkały się z licznym zainteresowaniem pacjentów BCO, a co najważniejsze  wywołały na ich twarzach uśmiech.

Kolejne „Jesienne metamorfozy” odbędą się 11, 18,23 i 31  października.  

 

źródło: rzecznik prasowy BCO
oprac.ak

facebook