Dodana: 31 październik 2018 10:56

Zmodyfikowana: 31 październik 2018 19:38

IV edycja konkursu pt. „Organizacja ucząca się 2018” skierowanego do pracodawców z Podlaskiego

Wojewódzki Urząd Pracy w Białymstoku i Politechnika Białostocka zapraszają do udziału w IV edycji konkursu pt. „Organizacja ucząca się 2018” skierowanego do pracodawców z województwa podlaskiego inwestujących w rozwój kompetencji pracowników, zorientowanych na zarządzanie wiedzą oraz wyróżniających się m.in. kulturą organizacyjną stymulującą rozwiązania prorozwojowe. Zgłoszenia przyjmowane są do 9 listopada

Ilustracja do artykułu praca.jpg

Do udziału w konkursie zapraszamy wszystkie firmy z sektora MŚP, duże firmy, jak i pracodawców z sektora publicznego. Trzy odrębne kategorie konkursowe umożliwiają prezentację swojej działalności i dokonań firmom różnej wielkości, w tym:

  1. a)„Mikro i Małe Przedsiębiorstwa”(zatrudnienie do 49 pracowników),
  2. b)„Średnie i Duże Przedsiębiorstwa”(zatrudnienie od 50 pracowników),
  3. c)„Sektor publiczny”.

Laureaci konkursu otrzymają dyplom grawerowany oraz zostaną uhonorowani tytułem „Organizacji uczącej się 2018”. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi w I kwartale 2019 r. podczas uroczystej konferencji. Dodatkową nagrodą jest promocja zwycięzców na lokalnym rynku pracy.

Termin przesyłania formularzy, na adres Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Białymstoku, ul. Pogodna 22, 15-354 Białystok, do 9 listopada 2018 r. 

Honorowy Patronat nad konkursem objęli Marszałek Województwa Podlaskiego, Rektor Politechniki Białostockiej, Podlaskie Forum Gospodarcze.

Szczegółowe informacje i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie:

http://wupbialystok.praca.gov.pl/441

 

facebook