Dodana: 18 październik 2017 11:55

Zmodyfikowana: 18 październik 2017 11:55

Wiceminister rozwoju na spotkaniu z przedsiębiorcami

Zapraszamy na spotkanie na temat wsparcia dla firm na realizację innowacyjnych projektów. Odbędzie się ono 26 października, o godzinie 11, w Białostockim Parku Naukowo-Technologicznym przy ul. Żurawiej 71 w Białymstoku.

Ilustracja do artykułu international-conference-1597529_960_720.jpg

W spotkaniu weźmie udział Adam Hamryszczak, wiceminister rozwoju. Przedsiębiorcy dowiedzą się m.in., jak uzyskać pomoc z Programu Inteligentny Rozwój, Polska Wschodnia i Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podlaskiego.

W trakcie przewidziane są konsultacje z ekspertami z instytucji przyznających wsparcie unijne (m.in. z Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Banku Gospodarstwa Krajowego, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Podlaskiego/Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego).

Zachęcamy przedsiębiorców do zapisywania się na spotkanie. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje więc kolejność zgłoszeń.

Formularz rejestracyjny i szczegóły spotkania na stronie:

http://rpo.wrotapodlasia.pl/pl/wiadomosci/innowacyjna-firma-wsparcie-dla-przedsiebiorcow-z-funduszy-europejskich--spotkanie-informacyjne-w-bialymstoku.html  

 

 

fot.pixabay

 

facebook