Dodana: 17 maj 2016 10:54

Zmodyfikowana: 17 maj 2016 12:06

Podlaska Fundacja Rozwoju Regionalnego zaprasza do uczestnictwa w seminarium informacyjnym „Vademecum rynków zagranicznych - Finlandia”

Celem spotkania jest zaprezentowanie możliwości współpracy biznesowej z rynkiem fińskim. Przedstawiona zostanie specyfika prowadzenia biznesu w Finlandii, uwarunkowania prawne, ekonomiczne, możliwości inwestowania, „kultura” prowadzenia biznesu oraz praktyczne przykłady w zakresie pozyskiwania klientów w Finlandii. Konferencja odbędzie się 24 maja w Centrum Nowoczesnego Kształcenia Politechniki Białostockiej, ul. Zwierzyniecka 16, Białystok

Ilustracja do artykułu office-594132_960_720.jpg

Podczas seminarium zaprezentowane zostaną również ciekawe informacje na temat szkolnictwa wyższego w Finlandii i współpracy pomiędzy władzami regionalnymi a uczelniami. Uczestnicy otrzymają oferty współpracy kooperacyjnej firm fińskich. Przekazane w trakcie spotkania doświadczenia staną się bez wątpienia impulsem do rozwoju i wzajemnej współpracy biznesu polskiego i fińskiego.

 

Spotkanie poprowadzi Pan Waldemar Ślefarski – ekspert z dziedziny rynku fińskiego, doradca w zakresie rynków nordyckich, autor opracowań poświęconych prowadzeniu biznesu oraz na temat regulacji prawnych i podatkowych w Finlandii i Szwecji.

 

 

Vademecum rynków zagranicznych odbywa się pod honorowym patronatem Ambasadora Finlandii w Polsce J.E. Pani Hanny Lehtinen oraz JM Rektora Politechniki Białostockiej.

 

Uczestnictwo w seminarium jest bezpłatne. Seminarium organizowane jest w ramach projektu „Enterprise Europe Network Wsparcie dla biznesu w zasięgu ręki” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

 

Kartę zgłoszenia na seminarium proszę przesłać faksem na numer (085) 742 00 44, pocztą na adres PFRR lub mailem na adres:   wrzesinska@pfrr.pl;  do dnia 20.05.2016 r.

 

 W załączeniu Karta Zgłoszenia i Program Seminarium

fot. pixabay

Pliki do pobrania

facebook