Dodana: 21 listopad 2017 17:02

Zmodyfikowana: 21 listopad 2017 17:02

Konferencja "Operatywność Szerokopasmowa"

Województwo Podlaskie zaprasza do udziału w konferencji Przedsiębiorców Telekomunikacyjnych i Jednostek Samorządu Terytorialnego OPERATYWNOŚĆ SZEROKOPASMOWA, która odbędzie się 28 listopada 2017 r. w Operze i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku, ul. Odeska 1.

Ilustracja do artykułu cyberspace-2784907_960_720.jpg

Jest to druga edycja spotkania środowisk uczestniczących w rozwoju sieci i usług szerokopasmowych w województwie podlaskim, skupiająca liderów rynku telekomunikacyjnego, lokalny samorząd oraz instytucje wspierające proces inwestycyjny, której celem jest poszukiwanie modelu efektywnej współpracy i porozumienia wszystkich interesariuszy.

 

Tematyka konferencji obejmuje obszary związane z realizacją inwestycji oraz zapewnieniem usług hurtowych i detalicznych dostępu do Internetu między innymi do szkół, instytucji publicznych, przedsiębiorców i mieszkańców naszego województwa.

 

- Podzielimy się doświadczeniem z prowadzonej przez Województwo Podlaskie działalności operatorskiej oraz zastanowimy się wspólnie  w jaki sposób efektywnie skorzystać z sieci Operatora Infrastruktury Regionalnych Sieci Szerokopasmowych- podkreślają organizatorzy

 

Spotkajmy się w miłej i przyjaznej atmosferze, w pięknym otoczeniu Opery i Filharmonii Podlaskiej, która mamy nadzieję zainspiruje uczestników do współpracy i efektywnego wykorzystania potencjału dla usług szerokopasmowych w województwie podlaskim. Zapewniając tym samym w przyszłości  wyższą dostępność usług szerokopasmowych dla jego mieszkańców.

Program konferencji w załączeniu.

Uczestników prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego

konferencje.wrotapodlasia.pl 

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona.

 

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy sspw.konferencja@wrotapodlasia.pl  lub telefoniczny 85 66 54 155.

 

 

fot.pixabay

Pliki do pobrania

facebook