Dodana: 18 sierpień 2018 09:24

Zmodyfikowana: 18 sierpień 2018 09:24

W sobotę pogrzeb Jarosława Dziemiana

Podlaski biznesmen twórca i właściciel radia i firmy Jard zmarł po długiej chorobie 15 sierpnia br. Miał 68 lat. Pogrzeb Jarosława Dziemiana odbędzie się 18 sierpnia.

Ilustracja do artykułu Jarosław Dziemian.jpg

Wystawienie ciała nastąpi dnia 17 sierpnia od godz.17 do 21 oraz 18 sierpnia od godz. 9.00 w Kaplicy Wystawień przy ul. Raginisa 8a Domu Pogrzebowego S. Wierzbicki. Wyprowadzenie ciała odbędzie się 18 sierpnia o godz. 11.30

Nabożeństwo żałobne odprawione zostanie w Kaplicy Cmentarza Farnego dnia 18 sierpnia 2018 r. o godz.12.00, po czym nastąpi pochowanie ciała na Cmentarzu Farnym.

Rodzina zmarłego zwróciła się z prośbą do uczestników pogrzebu, aby zamiast kwiatów wsparli datkami do puszki Hospicjum Białystok.

 

„Opuścił nas człowiek, który przez lata tworzył nasz lokalny świat. Nigdy nie był odtwórcą, zdecydowanie lepiej odnajdywał się w roli kreatora. Żył marzeniami, większość z nich udało mu się spełnić dzięki ciężkiej pracy i konsekwencji w działaniu. Kochał życie, ludzi, świat. Nie potrafił przejść obojętnie obok czyjegoś nieszczęścia. Był kimś niespotykanym. Łamał kanony, nie działał sztampowo, nie lubił schematów. Kochany mąż, ojciec, dziadek. Nietuzinkowy pracodawca, który spędzał z pracownikami większą część każdej doby. Miłośnik muzyki i motoryzacji. Człowiek wielu pasji. Z każdym potrafił znaleźć wspólny język, właściciel firmy, którą prowadził całym sercem. Spełniał marzenia licznego grona dzieci i młodzieży, chcących prowadzić audycje w radiu i telewizji. Odszedł Jarosław Dziemian - człowiek tej ziemi, białostoczanin, zawsze dumny ze swoich korzeni.”- czytamy na profilu fb Radia Jard

 

źródło: fb Radio Jard

facebook