Dodana: 3 lipiec 2017 14:50

Zmodyfikowana: 4 lipiec 2017 10:59

POLREGIO oficjalnym przewoźnikiem Suwałki Blues Festival 2017

Przewozy Regionalne, właściciel marki POLREGIO, wspierając tegoroczny Suwałki Blues Festival 2017, zostały oficjalnym przewoźnikiem imprezy. Podróżni wybierający się z Białegostoku do Suwałk mogą kupić bilety w promocyjnej cenie.

Ilustracja do artykułu IMG_2648.JPG

Tak jak w latach ubiegłych PR wspierają Suwalski Ośrodek Kultury i promują jedno z ważniejszych wydarzeń bluesowych w tej części Europy. W pociągach POLREGIO pojawiły się plakaty informujące
o Suwałki Blues Festivalu. Na monitorach zainstalowanych w nowoczesnych pociągach można  obejrzeć zwiastun wydarzenia. W tym roku organizatorzy postanowili o jeden dzień wydłużyć czas festiwalu i w ich imieniu zapraszamy do Suwałk, oczywiście pociągami POLREGIO. Impreza potrwa od 6 do 9 lipca.

Wszystkim fanom bluesa przypominamy, że relacje Białystok – Suwałki i Suwałki – Białystok są objęte ofertą promocyjną, w ramach której bilet normalny na całą trasę kosztuje tylko 16 zł (zamiast 23,6 zł). Osoby uprawnione do przejazdów ulgowych (np. uczniowie i studenci) płacą za podróż jeszcze mniej, zgodnie z przysługującą im zniżką. 

Więcej szczegółów oraz rozkład jazdy pociągów regionalnych na trasie Białystok – Suwałki  można sprawdzić na stronie.

Więcej o SBF

 

facebook