Dodana: 4 listopad 2017 08:59

Zmodyfikowana: 4 listopad 2017 08:59

ŻUBROFFKA poszukuje wolontariuszy!

Białostocki Ośrodek Kultury zaprasza wszystkich chętnych do współpracy przy organizacji XII edycji Festiwalu ŻUBROFFKA! Wolontariat podczas naszego Festiwalu to szansa na prawdziwą przygodę, zdobycie cennego doświadczenia oraz poznanie nietuzinkowych ludzi z Polski i świata. Zadań i obowiązków mamy wiele, a ich zakres jest wyjątkowo szeroki – każdy znajdzie coś do działania, dlatego uwierzcie w siebie i aplikujcie! Staniecie się częścią zespołu organizacyjnego najważniejszego wydarzenia filmowego w naszym regionie, od Was między innymi będzie zależało, jak pobyt w Białymstoku będą wspominać nasi goście. Przeżyjcie z nami niesamowity czas, poznajcie festiwal od środka i czerpcie z tego przyjemność!

Ilustracja do artykułu ikona.jpg

- Szczególnie zależy nam na osobach komunikatywnych, obowiązkowych, z dużą ilością wolnego czasu, otwartych na nowe wyzwania i naukę- podkreślają  organizatorzy Festiwalu.

Aby zostać wolontariuszem Festiwalu ŻUBROFFKA, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, umieszczony na naszych stronach www.zubroffka.pl i www.bok.bialystok.pl i przesłać go na adres: wolontariat@zubroffka.pl

Okres naboru do wolontariatu: 01-10 listopada 2017

Okres wolontariatu: 4–11 grudnia 2017

Wolontariuszem może zostać:

– osoba pełnoletnia

– osoba niepełnoletnia, która ukończyła 16 lat i która przedłoży pisemną zgodę od rodziców lub prawnych opiekunów.

Szczegółowe zasady oraz harmonogram pracy zostaną omówione i określone podczas spotkania organizacyjnego, które odbędzie się 14 listopada 2017.

Szczegółowe pytania: wolontariat@zubroffka.pl 

facebook