Dodana: 4 kwiecień 2018 08:06

Zmodyfikowana: 4 kwiecień 2018 08:06

Trzydniowy jarmark sztuki w CH Auchan Hetmańska

Artykuły drewniane, minerały, obrusy oraz narzuty to tylko niektóre z wystawianych na jarmarku w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska produktów. Poszukujących wyjątkowych przedmiotów od 5 do 7 kwietnia czeka kiermasz, który pozwoli zaopatrzyć się w produkty rękodzielnicze, w tym oryginalne ozdoby do domu.

Ilustracja do artykułu CH Auchan Hetmańska_jarmarkm.jpg

Jarmarki regionalne w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem, a grono stałych bywalców z każdym kolejnym targiem poszerza się. Wiosenna edycja kiermaszu pozwoli zaopatrzyć się w regionalne produkty oraz różnorodne drobiazgi dla najbliższych.

Na zbliżającym się jarmarku odwiedzający Centrum Handlowe Auchan Hetmańska znajdą oryginalne ozdoby drewniane, w tym zabawki dla dzieci oraz produkty tekstylne, takie jak obrusy, ręczniki czy narzuty. Nie zabraknie produktów rękodzielniczych, w tym biżuterii skórzanej, kolorowych minerałów oraz artystycznych przedmiotów z metalu.  

Jarmark odbędzie się od 5 do 7 kwietnia w Centrum Handlowym Auchan Hetmańska przy ul. Hetmańskiej 16 w Białymstoku. Stanowiska na pasażu będą dostępne w godzinach otwarcia galerii. Wstęp wolny!

facebook