Dodana: 7 listopad 2018 15:32

Zmodyfikowana: 7 listopad 2018 15:32

MDK-DŚT w Łomży zaprasza na warsztaty wokalne z Joanną Trzepiecińską

Miejski Dom Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży zaprasza śpiewającą młodzież i dorosłych do udziału w warsztatach z aktorką i wokalistką – Joanną Trzepiecińską, które będą odbywać się w ramach projektu Scena z Mistrzem. Podczas 2-dniowych zajęć z artystką i towarzyszącym jej znakomitym pianistą - Bogdanem Hołownią uczestnicy warsztatów pracować będą nad wybranymi przez siebie utworami.

Ilustracja do artykułu image001.jpg

Organizatorzy podkreślają, że występ finałowy uczestników tej edycji warsztatów chcą zadedykować  wielkiej łomżyniance – Hance Bielickiej, dlatego sugerowany repertuar to utwory o zabarwieniu satyrycznym, nierzadko wymagające pewnego rodzaju aktorstwa, gdzie element interpretacji będzie ważnym elementem wykonania i co będzie głównym tematem warsztatów. Mile widziane będą także piosenki z lat międzywojennych oraz kompozycje J. Przybory i J. Wasowskiego. W koncercie finałowym ph. "Przyjaciele Pani Hani" uczestnicy warsztaów wystapią obok Joanny Trzepiecińskiej.

Szczegóły:

–      termin warsztatów – 8 listopada (czwartek) 2018 – 16.00- 20.00 oraz następnego dnia, 9 listopada (piątek)  w godzinach ustalonych wspólnie z innymi uczestnikami i prowadzącymi.

–      Miejsce warsztatów – MDK-DŚT w Łomży, ul. W. Polskiego 3

–      Koncert Joanny Trzepiecińskiej do którego zaprosi ona wybranych przez siebie uczestników warsztatów – 9 listopada. godzina 19.00  – sala widowiskowa Zespołu Szkół Katolickich w Łomży ul. Sadowa 12

–      Swoje uczestnictwo i wybrany utwór należy zgłosić jak najszybciej do koordynującego warsztaty Bernarda Karwowskiego  - mailowo:b.karwowski@mdk.lomza.pl lub telefonicznie  86 216 3226

–      koszt udziału w warsztatach – 50 zł

źródło: MDK-DŚT w Łomży

 

 

facebook