Dodana: 5 czerwiec 2018 10:50

Zmodyfikowana: 5 czerwiec 2018 10:50

Augustów. Pochwal się swoim ogrodem, balkonem, ogródkiem działkowym i weź udział w konkursie na najładniejszą posesję 2018 roku

We wtorek, 5 czerwca Burmistrz Augustowa ogłosił rozpoczęcie kolejnej edycji konkursu na najładniejszą posesję w Augustowie. Celem konkursu jest zachęcenie mieszkańców do dbania o estetykę najbliższego otoczenia. Tegoroczna edycja organizowana jest w trzech kategoriach: najładniejszy ogródek przydomowy, najładniejszy ogródek działkowy oraz najładniejszy taras i balkon.

Ilustracja do artykułu flower-3339266_960_720.jpg

W konkursie będą nagradzane posesje, ogródki, balkony, które wyróżniają się różnorodnością i układem kompozycyjnym roślinności, ukwieceniem, oryginalnym zagospodarowaniem posesji elementami małej architektury, czy zadbanym ogrodzeniem.

Spośród zgłoszonych do konkursu obiektów komisja wyłoni z każdej kategorii dwa najładniejsze obiekty, przyznając I miejsce oraz II miejsce. Laureaci konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody pieniężne -I miejsce – 1500 zł, a II miejsce – 800 zł.

Wszystkich mieszkańców Augustowa, którzy chcą wziąć udział w konkursie zapraszamy do zgłaszania obiektów w terminie od 6 czerwca do 6 lipca 2018 r. poprzez formularz osobiście w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego w Augustowie lub listownie (adres: ul. 3 Maja 60), lub przesłać podpisany i zeskanowany formularz na adres e-mail: promocja@urzad.augustow.pl.

O wynikach konkursu zdecyduje specjalnie powołana komisja, która w lipcu dokona oceny biorąc pod uwagę takie kryteria, jak: ogólne wrażenia estetyczne, różnorodność gatunkowa nasadzeń, kompozycja architektoniczna, oryginalność i  pomysłowość.

Szczegółowy regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania na: www.urzad.augustow.pl. Wszelkie informacje na temat konkursu można uzyskać pod numerem telefonu 87 643 28 83.

 

źródło: UM Augustów
fot.pixabay

facebook