Dodana: 5 czerwiec 2018 08:19

Zmodyfikowana: 5 czerwiec 2018 08:19

Augustów. Janusz Chabior w Kinochłonie

Na dobry początek zbliżających się wakacji, Augustowskie Placówki Kultury i Dyskusyjny Klub Filmowy „Kinochłon” zapraszają na pokaz filmowy, którego gościem będzie jeden z najbardziej charakterystycznych aktorów polskiego kina - Janusz Chabior.

Ilustracja do artykułu dkf chabior plakatm.png

11 czerwca w augustowskim kinie Iskra o godz. 18:30 zostaną zaprezentowane dwa filmy krótkometrażowe z udziałem aktora – „Hycel” Darii Woszek i „Nazywam się Julita” Filipa Dzierżawskiego.  Ten polski aktor filmowy, teatralny i telewizyjny karierę zawodową rozpoczynał od angażu w teatrze. Dziś związany jest z Teatrem Rozmaitości w Warszawie – swoich sił próbował również jako reżyser, scenarzysta i asystent reżysera. Występował epizodycznie w większości polskich seriali. Pojawił się także ostatnio w takich polskich hitach kinowych jak „Drogówka”, „Chce Się Żyć”, „Kołysanka” czy „Służby specjalne”. Laureat Złotych Lwów za rolę Wiktora w filmie „Made In Poland”.

- - -

Cennik i rezerwacja biletów:

Bilet na pokaz: 15 zł.

Karnet na cztery pokazy: 50 zł (ważny przez pół roku).

Rezerwacje i sprzedaż: Augustowskie Placówki Kultury, Rynek Zygmunta Augusta 9, tel. 87 643 36 59 lub w kinie „Iskra” na godzinę przed rozpoczęciem seansu.

facebook