Dodana: 12 marzec 2018 13:39

Zmodyfikowana: 12 marzec 2018 13:39

Region Puszczy Białowieskiej tematem drugiego spotkania PROT

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna zaprasza do udziału w spotkaniu pt. „Podlaskie Let’s Go Outside”, które odbędzie się 15 marca br. w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej w Białymstoku przy ul. Odeskiej 1, o godzinie 17:00 (wstęp wolny).

Ilustracja do artykułu Teaser_PLGO_2.jpg

„Podlaskie Let’s Go Outside” to wydarzenie o luźnej formule, który ma za zadanie kształcić, otwierać ludzi na nowe doświadczenia, dostarczać bezcennych wspomnień, odkrywać to, co w województwie podlaskim jest jeszcze nieodkryte oraz docenić to, co niedoceniane. Ciekawi goście, towarzyszące spotkaniom projekcje filmów, wystawy fotografii oraz konkursy, mają za zadanie przybliżyć mieszkańcom Białegostoku i okolic walory turystyczne regionu.

 

Tym razem zaproszeni goście - Barbara Bańka, malarka i przewodnik oraz Dariusz Skibiński, organizator Międzynarodowego Festiwalu Teatralnego Wertep, przedstawią intrygujące piękno i wyjątkowość Regionu Puszczy Białowieskiej. Wydarzenie uświetni udostępniona dzięki uprzejmości Galerii im. Sleńdzińskich w Białymstoku wystawa pt. „Białowieskie Spotkania Fotograficzne”, której kulisy powstawania zdradzi jej kurator – Bogusław Florian Skok ze Związku Polskich Artystów Fotografików.

 

Na uczestników spotkania czekają quizy i konkursy z nagrodami ufundowanymi przez Lokalną Organizację Turystyczną „Region Puszczy Białowieskiej”.

 

facebook