Dodana: 1 luty 2019 15:21

Zmodyfikowana: 2 luty 2019 13:39

Podlaskie.travel - aplikacja PROT - otrzymało Różę Regionów

Podlaska Regionalna Organizacja Turystyczna została doceniona za stronę podlaskie.travel i zwyciężyła w kategorii „aplikacje mobilne” w konkursie Róża Regionów, organizowanym przez Wiadomości Turystyczne.

Ilustracja do artykułu IMG_20190201_131922.jpg

Uroczyste ogłoszenie wyników konkursu oraz wręczenie wyróżnień miało miejsce w piątek, 1 lutego podczas otwarcia targów Tour Salon na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

Uruchomiona w połowie 2018 roku strona podlaskie.travel ma za zadanie budować atrakcyjny pod kątem turystycznym wizerunek regionu, w sposób zgodny z przyjętą strategia komunikacji. To element działań content marketingowych – wartościowe, łatwe w przyswojeniu i atrakcyjne wizualnie treści, są promowane w social media, także przez działania płatne, dzięki czemu precyzyjnie docierają do grupy docelowej.

 

Nagrody w imieniu Podlaskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej odebrał Prezes Zarządu PROT Michał Podbielski oraz Dyrektor Biura PROT Małgorzata Masłowska.

***

Konkurs Róża Regionów, organizowany przez Wiadomości Turystyczne, zwraca uwagę na jakość promocji naszego kraju poprzez ekspercką ocenę promocji miast, regionów i produktów turystycznych.

za: PROT

facebook