Dodana: 6 czerwiec 2017 11:21

Zmodyfikowana: 6 czerwiec 2017 11:22

Turystyczne atrakcje Podlaskiego w Parku Śląskim w Chorzowie

W dniach 2-4 czerwca br. województwo podlaskie promowało się na Targach Turystyki Weekendowej „Atrakcje Regionów” w Parku Śląskim w Chorzowie.

Ilustracja do artykułu FB_IMG_1496592367044.jpg

Oferta targów była bardzo urozmaicona, a ich wyjątkowość opierała się w głównej mierze na ich lokalizacji. Targi odbywały się bowiem  w znanym i  uczęszczanym miejscu, gdzie dociera ogromna liczba aktywnych mieszkańców Śląska. Teren Parku Śląskiego położony na granicy trzech miast KATOWIC, SIEMIANOWIC i CHORZOWA - zapewnił odwiedzającym liczne atrakcje. Do grona sześćdziesięciu wystawców zostały zaproszone gminy, miasta, powiaty, województwa, operatorzy turystyki regionalnej, hotele, pensjonaty, SPA oraz uzdrowiska z całej Polski i nie tylko. Targi stanowiły niepowtarzalną okazję do zaprezentowania bogatej oferty turystycznej naszego regionu.

Stoisko Podlaskie oprócz oferty turystycznej, przybliżającej walory regionu, przygotowało również degustacje dla odwiedzających targi. Miłośnicy podlaskiej kuchni mogli spróbować regionalnych przysmaków oraz poznać całą gamę podlaskich, ekologicznych ziół.

Podczas targów realizowany był program kulinarny "Rączka gotuje", emitowany  na antenie TVP.

facebook