Dodana: 23 wrzesień 2017 12:10

Zmodyfikowana: 23 wrzesień 2017 12:27

Wang Zeng Yi z Diamentową Paletką

Wang Zeng Yi z Dojlid Wschodzący Białystok został wybrany najbardziej wartościowym zawodnikiem (MVP) Lotto Superligi za sezon 2016/17. W nagrodę otrzymał Diamentową Paletkę

Ilustracja do artykułu diamentowa paletka.jpg

Ogłoszenie wyników plebiscytu  Lotto Superligi za sezon 2016/17 odbyło się podczas uroczystej Gali w warszawskim Sound Garden Hotelu.
Tytuł MVP minionego sezonu jest bardzo prestiżowy, gdyż wyboru dokonali w głosowaniu internetowym kibice Lotto Superligi.

- Myślę, że to bardzo ciekawe rozwiązanie podsumowujące w obiektywny sposób sezon 2016/17 w rozgrywkach polskiej Lotto Superligi - mówi prezes Superligi Zbigniew Leszczyński, cytowany przez oficjalną stronę Polskiego Związku Tenisa Stołowego.

 

Nasz kapitan przyznał podczas gali, że nie spodziewał się tego wyróżnienia.

- Tym bardziej jest ono dla mnie miłe. Dziękuję wszystkim, którzy na mnie głosowali i postaram się w nowym sezonie grać jeszcze lepiej - deklaruje urodzony w Chinach reprezentant Polski.

 

Wandżiego i jego kolegów z Dojlid Wschodzący Białystok nasi kibice będą mogli zobaczyć już 29 września (piątek), kiedy podejmą Kolping Frac Jarosław (godz 18).

 

Pierwszy mecz nowego sezonu zespół rozegra już w najbliższy wtorek - 26 września, na wyjeździe z Palmiarnią Zielona Góra.

 

źródło: UKS Dojlidy Białystok

facebook