Dodana: 3 luty 2018 12:50

Zmodyfikowana: 3 luty 2018 12:50

Kibice wybrali nowy projekt autokaru Jagi

Kibice Jagiellonii Białystok w specjalnym głosowaniu wybrali projekt graficzny nowego autokaru. Wybrana w dogrywce zwycięska propozycja nr 2, została stworzona w oparciu o sugestie piłkarzy. Oddano na nią blisko 67% głosów. Wyniki głosowania są dostępne na stronie: www.autokardlajagi.pl

Ilustracja do artykułu 2018-01 autokar dla jagi wybrany FB.png

 

Cieszymy się, że kibice Jagiellonii tak licznie wzięli udział w głosowaniu zarówno na pierwszym etapie jak i w dogrywce. Zwycięski projekt powstał w oparciu o sugestie naszych zawodników, którym zależało, aby zawrzeć na nim największe dotychczasowe sukcesy Jagiellonii, z których wszyscy jesteśmy dumni. Wierzymy, że nowy autokar powiezie drużynę do kolejnych sukcesów. Jesteśmy przekonani, że będzie prezentował się wspaniale i spotka się z ogólną aprobatą mówi Agnieszka Klim, dyrektor marketingu Jagiellonii Białystok.

STS wspiera inicjatywy sportowe z całej Polski, bez względu na ich barwy klubowe. Wyróżniamy się spośród innych sponsorów tym, że aktywnie włączamy się w bieżące działania klubów, które wspieramy. Organizując akcje z naszymi partnerami zawsze myślimy o kibicach, bo to oni są najważniejszą częścią świata sportu – mówi Mateusz Juroszek, prezes STS.

Za: PR STS

 

facebook