Dodana: 19 styczeń 2018 09:17

Zmodyfikowana: 19 styczeń 2018 09:17

I liga tenisa stołowego. UKS Dojlidy podejmie GLKS II Nadarzyn

W sobotę o 16:00 dziewczyny z UKS Dojlidy Białystok w 1. lidze zmierzą się z rezerwami GLKSu Nadarzyn. Dodatkowego smaczku dla tego meczu dodaje fakt, że szkoleniowcem podwarszawskiej drużyny jest były trener białostoczanek - Piotr Napiorkowski.

Ilustracja do artykułu mielnicka serwis.jpg

- Teoretycznie wszystko przemawia za nami. Jesteśmy wyżej w tabeli, gramy u siebie, a na wyjeździe było 6:4 dla nas. Ale w praktyce to nie będzie takie łatwe. Drugi zespół Nadarzyna jest bardzo mocny i z pewnością zechce zrewanżować się za porażkę we własnej hali - mówi menadżer Dojlid Piotr Anchim.

Na wyjeździe fantastycznie spisała się Weronika Mielnicka, zdobywając komplet punktów. Nasza tenisistka pokonała Aleksandrę Falarz, która w tym sezonie poniosła indywidualnie tylko dwie ligowe porażki, a także Aleksandrę Dąbrowską. Obok Weroniki, do walki z rezerwami ekstraklasowej drużyny staną: Kamila Gryko, Sandra Kozioł i Julia Jackowska.

- Z pewnością nie jesteśmy faworytem, ale nie stoimy też na straconej pozycji. Dziewczyny spisują się w rozgrywkach ligowych bardzo dobrze, ciężko trenują i są w bojowych nastrojach. Zapowiada się bardzo emocjonujące spotkanie - dodaje Piotr Anchim.

Spotkanie rozpocznie się w sobotę o godz. 16 w małej hali przy ul. Suchowolca. Serdecznie zapraszamy do dopingowania Dojlid.

A dzień później duża grupa reprezentantów Dojlid wystartuje na turnieju z cyklu Grand Prix Województwa Juniorek i Juniorów w Grajewie. 

fot. Robert Kruk

facebook