Dodana: 27 wrzesień 2017 07:52

Zmodyfikowana: 27 wrzesień 2017 07:52

Artur Siódmiak CAMP

27 września w Hali Sportowej Zespołu Szkół nr. 3 w Białymstoku (ul. Jesienna 8) odbędzie się kolejna cześć zajęć sportowych pod nazwą „Artur Siódmiak CAMP- Panel Eksperta”, organizowanych przez Fundację Akademia Sportu w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu.

Ilustracja do artykułu AdobeStock_123651064.jpeg

Artur Siódmiak CAMP-Panel Eksperta to multisportowa impreza połączona z motywacyjnym wykładem przeznaczona dla dzieci w wieku szkolnym. Formuła CAMPu pozostaje niezmieniona,
jednak tym razem nie obejdzie się bez niespodzianek. Multisportowe aktywności mają nie tylko usprawniać najmłodszych, ale także stwarzają wspaniałą możliwość do wspólnego działania uczestników.

Wśród dyscyplin z jakimi zapoznać będą mogli się uczestnicy będą m.in.: piłka ręczna, koszykówka, gimnastyka, tenis stołowy.

I etap Artur Siódmiak CAMP- Panel Eksperta to trening z Królem Arturem. Ta część jest dedykowana najmłodszym sportowcom, którzy chcą poznać tajniki treningu, strategii czy
nowoczesnych technik w piłce ręcznej.

II etap Artur Siódmk CAMP- Panel Eksperta jest w pewnej części edukacyjno - wychowawczy, motywujący, wskazuje drogę, która jest jedyną właściwą by osiągnąć w życiu więcej niż inni. Tylko wtedy stajemy się „Mistrzami” nie tylko w sporcie – zapowiada Siódym. Panel ten prowadzi psycholog sportu oraz Artur Siódmiak z wsparciem zaproszonych gości.
Artur Siódmiak CAMP to nie tylko promocja piłki ręcznej, ale ogólnie sportu. Dzięki specjalnie przygotowanemu programowi Organizatorzy starają się edukować dzieci przez sport promując zdrowy tryb życia i uświadamiać najmłodszych jak ważna w dzisiejszych czasach jest rola autorytetów.

Gościem specjalnym wydarzenia będzie zastępca Prezydenta Miasta Białegostoku - Rafał Rudnicki.

Wszystkich chętnych zapraszamy 27 września 2017 o godzinie 10.00 do Hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Jesiennej 8 w Białymstoku.

facebook