Dodana: 5 luty 2018 08:42

Zmodyfikowana: 5 luty 2018 08:44

54. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów w badmintonie

W dniach 1-4 lutego w Lubinie odbyły się 54. Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów z udziałem około 150 najlepszych polskich badmintonistów z 35 klubów, a wśród nich najlepsi z najlepszych, wywodzący się z UKS Hubal Białystok i SKB Suwałki. Podlasianie właśnie w takiej kolejności wygrali klasyfikację medalową, zdobywając po dwa złote medale z pięciu możliwych.

Ilustracja do artykułu IMG_2641m.jpg

Wyniki:

Gra pojedyncza mężczyzn:

I miejsce Michał Rogalski UKS Hubal Białystok

II Adrian Dziółko UKS Hubal Białystok

III Mateusz Świerczyński UKS Orkan Przeźmierowo

Rafał Hawel bezklubowiec

Miejsca Hubalczyków

V Mateusz Dubowski

IX Mateusz Biernacki, Piotr Wasiluk, Krzysztof Jakowczuk

Miejsca Suwałczan

IX Michał Sobolewski

Gra pojedyncza kobiet:

I miejsce Kamila Augustyn SKB Suwałki

II Joanna Stanisz ABRM Warszawa

III Wiktoria Dąbczyńska MKS Orlicz Suchedniów

Olga Miksza ABRM Warszawa

Miejsca Hubalczyków

IX Karolina Janowska

Gra podwójna mężczyzn:

I miejsce Miłosz Bochat/Adam Cwalina MLKS Solec Kujawski/ABRM Warszawa

II Łukasz Moreń/Wojciech Szkudlarczyk SKB Suwałki/UKS Hubal Białystok

III Paweł Śmiłowski/Przemysław Szydłowski UKS Hubal Białystok/LKS Technik Głubczyce

Paweł Prądziński/Jan Rudziński KS Match Point Ślęza/AZS AGH Kraków

Miejsca Hubalczyków

V Aleksander Jabłoński/Krzysztof Jakowczuk

IX Mateusz Biernacki/Dominik Ziętek (UKS Kometa Sianów)

Piotr Wasiluk/Mateusz Świerczyński (UKS Orkan Przeźmierowo)

Miejsca Suwalczan

V Michał Sobolewski/Adam Szolc (KS Hubartus Zalesie Górne)

XVII Michał Barański/Filip Krukowski

Gra podwójna kobiet

I miejsce Agnieszka Wojtkowska/Aneta Wojtkowska obie UKS Hubal Białystok

II Wiktoria Dąbczyńska/Aleksandra Goszczyńska MKS Orlicz Suchedniów/UKSB Milenium Warszawa

III Kornelia Marczak/Magdalena Witek UKS Plesbad Pszczyna/SKB Suwałki

Małgorzata Janiaczyk/Karolina Szubert bezklubowa/KS Chojnik Jelenia Góra

Miejsca Hubalczyków

V Karolina Janowska/Edyta Tarasewicz

Miejsca Suwalczan

IX Monika Bieńkowska/Dominika Guzik-Płuchowska (AZS AGH Kraków)

Gra mieszana

I miejsce Michał Łogosz/Kamila Augustyn oboje SKB Suwałki

II Paweł Śmiłowski/Magdalena Świerczyńska UKS Hubal Białystok/UKS Baranowo

III Przemysław Szydłowski/Karolina Szubert LKS Technik Głubczyce/KS Chojnik Jelenia Góra

Adrian Dziółko/Agnieszka Wojtkowska oboje UKS Hubal Białystok

Miejsca Hubalczyków

V Aleksander Jabłoński/Magdalena Witek (SKB Suwałki)

Aneta Wojtkowska/Paweł Pietryja (UKS Plesbad Pszczyna)

Miejsca Suwalczan

IX Łukasz Moreń/Monika Bieńkowska

Lech Szargiej

facebook