Dodana: 25 czerwiec 2017 15:57

Zmodyfikowana: 25 czerwiec 2017 15:57

Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów w Siatkówce Plażowej i III Turniej Piłki Błotnej Swamp Football ze wsparciem Zarządu Województwa Podlaskiego

Zarząd Województwa Podlaskiego, podczas posiedzenia 21 czerwca br. podjął uchwałę w sprawie finansowego wsparcia organizacji Półfinału Mistrzostw Polski Juniorów w Siatkówce Plażowej i III Turnieju Piłki Błotnej Swamp Football. Na realizację każdego z nich przekaże po 8 tys. zł.

Ilustracja do artykułu IMG_0173.JPG

Półfinał Mistrzostw Polski Juniorów w Siatkówce Plażowej w Augustowie jest jedyną imprezą juniorskiej siatkówki plażowej o tej randze, jaka odbędzie się w tym roku w województwie podlaskim. Rywalizacja na bardzo wysokim poziomie sportowym, pełna młodzieżowych emocji, zaangażowania i pasji, gwarantująca znakomite widowisko odbędzie się w dniach 26-27 czerwca br. w Augustowie. W zawodach wezmą udział najlepsze młodzieżowe kluby siatkarskie w Polsce.

 

Wsparcie Zarządu Województwa Podlaskiego uzyskał także III Turniej Piłki Błotnej Swamp Football, organizowany w Czeremsze przez Środowiskowy Klub Sportowy „Kolejarz”. Do rywalizacji zostanie zaproszonych 16 drużyn męskich oraz 4 żeńskie z Polski i Europy. Miejscem dwudniowych, błotnych zmagań będzie ESTADJO DAJ Na LUZ. Młodzi piłkarze będą walczyć na specjalnie przygotowanych do tego dwóch boiskach. Na uczestników będą czekały pamiątkowe nagrody. Turniej odbędzie się w dniach 22-23 lipca br., będąc jednocześnie częścią corocznego Festiwalu Wielu Kultur i Narodów „Z wiejskiego podwórza”.

art 

 

 

facebook