Dodana: 21 czerwiec 2017 17:42

Zmodyfikowana: 21 czerwiec 2017 17:47

Festiwal teatrów ulicznych w Augustowie otrzymał wsparcie Zarządu Województwa Podlaskiego

I Augustowski Uliczny – GO TEATR otrzyma 5 tys. zł z budżetu województwa na realizację projektu pn.: „I Augustowski Uliczny – GO TEATR” Stowarzyszenia GOA. Taką decyzję podjął zarząd województwa na dzisiejszym (21.06.2017) posiedzeniu.

Ilustracja do artykułu 0x0.jpg

Festiwal teatrów ulicznych w Augustowie odbędzie się w dniach 13-14 sierpnia br. w Augustowie. Na trzech scenach (usytuowanych na Rynku Zygmunta Augusta oraz na Błoniach nad Nettą) wystąpi 12 teatrów z całej Polski: Krakowski Teatr Uliczny Scena Kalejdoskop, Teatr Snów, Teatr Pantomimy Mimo, Teatr Akt, Teatr Delikates, Teatr Mała Mi, Teatr Malutki, Teatr Barnaby, Teatr Nemno, Teatr Pinezka, Teatr na Walizkach, Pod Orzełkiem\. W repertuarze znajdą się  zarówno spektakle dla dzieci jak i dorosłych. Uczestnictwo w wydarzeniu będzie bezpłatne. Organizatorzy zakładają, że w wydarzeniu weźmie udział blisko 2 tys. osób.

Projekt Stowarzyszenia GOA uzyskał także grant w ramach ogólnopolskiego programu grantowego LECHSTARTER.

Wydarzenie organizowane jest pod patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego, Burmistrza Miasta Augustowa i Starosty Augustowskiego. Patronat medialny nad wydarzeniem objęły: Telewizja Polska S.A. TVP3 Białystok i Radio Białystok.

art

facebook